در دومین روز حضور اورژانسی ها در اجرای طرح واكسیناسیون عنوان شد

اورژانس توانایی واكسیناسیون روزانه تا ۱۰۰ هزار دز را دارد

اورژانس توانایی واكسیناسیون روزانه تا ۱۰۰ هزار دز را دارد

به گزارش خاتون یار در روز دوم حضور اورژانسی ها در اجرای طرح واکسیناسیون، روند واکسیناسیون شتاب گرفت و ۱۷ پایگاه ثابت اورژانس با حفظ شیوه نامه های بهداشتی از دیروز  واکسیناسیون کووید ۱۹ را شروع کردند.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، سخنگوی سازمان اورژانس کشور در این زمینه اظهار داشت: با دستور دکتر کولیوند طرح ضربتی اورژانس در واکسیناسیون باعث افزایش چند برابری سرعت تلقیح واکسن شده است.
به قول خالدی، هر روز ۳۰ درصد نیروهای اورژانس خارج از نوبت های کاری خود در طرح واکسیناسیون حاضر می شوند.
او با اشاره به این که پزشک و اتاق احیاء در پایگاه های ثابت اورژانس پیشبینی شده است، اظهار داشت: سازمان اورژانس آمادگی واکسیناسیون گروه های پر خطر را دارد.
فرمانده ستاد کرونای تهران هم در حاشیه بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونای اورژانس کشور اظهار داشت: نیروهای اورژانس یکی از چالاک ترین و تواناترین نیروهای وزارت بهداشت هستند.
دکتر زالی با اعلان اینکه اورژانسی ها مردان و زنان بحران هستند، اضافه کرد: حضور نیروهای اورژانس در این روزهای پر ازدحام بسیار کارگشا است.
رئیس سازمان اورژانس کشور هم با اعلان اینکه نیروهای اورژانس توانایی کمک به دیگر مراکز واکسیناسیون را دارد، اظهار داشت: در این دو روز اتوبوس آمبولانس های تجهیز شده برای کمک به مراکز پر ازدحام اعزام شدند.
دکتر کولیوند اضافه کرد: روزانه ۵۰ هزار دُز واکسن به پایگاه های اورژانس برای تلقیح داده می شود اما اورژانس توانایی واکسیناسیون تا ۱۰۰ هزار دُز را هم دارد.
طبق گزارش روابط عمومی و مرکز اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور، پایگاه های واکسیناسیون اورژانس هر روز از ۸ بامداد تا ۸ شب آماده خدمت رسانی و واکسیناسیون است.1400/05/04
10:01:46
0.0 / 5
219
تگهای خبر: پزشك , زنان , مردان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان