13 دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس همدان اضافه می گردد

13 دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس همدان اضافه می گردد

خاتون یار: همدان- رئیس مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی همدان اظهار داشت: 13 دستگاه آمبولانس جدید تا تیرماه سالجاری به ناوگان اورژانس این استان افزوده می گردد.


حبیب معصومی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان كرد: خودروهای جدید به تمامی شهرستان های همدان تعلق می گیرد.
وی افزود: با تحویل 13 دستگاه آمبولانس به اورژانس همدان تعداد آمبولانس های این مركز به 63 دستگاه می رسد.
رئیس مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی همدان اضافه كرد: تمامی این خودروهای جدید و نو شماره در دولت تدبیر و امید به ناوگان اورژانس این استان افزوده شده است.
معصومی اظهارداشت: 37 دستگاه از خودروهای آمبولانس استان فرسوده بوده و بین هشت تا 10 سال سن دارند كه با ورود خودروهای جدید این دستگاه ها به نوبت از چرخه خارج و خودروهای نو شماره جایگزین آنها می شوند.
وی درباره استاندارد آمبولانس توضیح داد: طبق نرم های تعریف شده باید هر پایگاه امدادی دارای یك دستگاه آمبولانس و به ازای هر سه آمبولانس، یك دستگاه خودروی پشتیبان پیش بینی شود تا در صورت معیوب شدن یا بروز ایراد فنی، جایگزین آن شود.
رئیس مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی همدان اظهار داشت: عمر خودروهای آمبولانس بستگی به میزان مسافت شهرستان تا مركز استان، نحوه نگهداری خودرو و حرفه ای بودن راننده بستگی دارد.
معصومی درباره جریمه خودروی اورژانس توسط پلیس بیان كرد: بیشتر جریمه ها به وسیله دوربین های نصب شده در سطح شهر و جاده ها صورت می گیرد.
وی ادامه داد: مقرر است شماره پلاك آمبولانس های اورژانس همدان در اختیار پلیس قرار گیرد تا از جریمه آنها توسط دوربین جلوگیری نمایند.
7526/2090


1397/03/18
12:33:29
5.0 / 5
4628
تگهای خبر: پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان