مردم بدون لکنت زبان با دولت حرف می زنند

مردم بدون لکنت زبان با دولت حرف می زنند

به گزارش خاتون یار، دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: هم اکنون شرایط بگونه ای است که مردم بدون لکنت زبان با دولت حرف می زنند و این از ظرفیت ها و برکات انقلاب اسلامی است.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، علیرضا عسگریان در همایش ارتباطات مردمی و سلامت اداری که در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهارکرد: گفتگو با مردم، شنیدن مشکلات و رسیدگی به شکایات، باعث ارتقای حس امنیت در بین هم وطنان می شود و مردمی بودن مدیران را نشان داده است.

وی تصریح کرد: ارتباطات در این دولت صادقانه است و باید گفت وگوی مستقیم و صادقانه نهادینه شود؛ رئیس جمهور در موضوعات مهم کشور سریع تر از دستگاههای متولی در بین مردم حضور و با افراد گفت وگوی شفاف و صادقانه دارد.

دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به شناسایی گلوگاه های فساد تاکیدکرد: مدیران باید گلوگاه هایی را که امکان دارد از آن صدمه ببینند شناسایی کنند.

وی بر کوتاه شدن فرایندها و بازه زمانی انجام امور تصریح کرد.

عسگریان خاطرنشان کرد: هر کجا که مبنای تعاملات اداری بر مبنای بروکراسی کاغذی استوار شده باشد قاعدتا فساد پنهان و آشکار ایجاد می شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دستیار ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: وجود سامانه های هوشمند و شفاف سبب حل خیلی از مشکلات همچون فساد اداری خواهد شد.1401/08/19
11:56:38
0.0 / 5
173
تگهای خبر: دستگاه , دولت , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان