بررسی میزان افزایش مستمری مددجویان درسال آینده

بررسی میزان افزایش مستمری مددجویان درسال آینده

به گزارش خاتون یار معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد درباب هدفگذاری این نهاد برای افزایش میزان مستمری مددجویان در سال آینده اظهار داشت: برای میزان مستمری مددجویان کمیته امداد در سال آینده در مراحل کارشناسی هستیم.


حسین خدرویسی در گفت و گو با ایسنا، درباب میزان افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد برای سال آینده، با اعلان اینکه فعلا در مراحل کارشناسی قرار داریم، اظهار نمود: امسال بر طبق قانون بودجه و اعتباری که به کمیته امداد داده شد، ۶۷ درصد مستمری مددجویان با افزایش همراه بود، بطوریکه هم اکنون میزان مستمری برای خانوارهای یک نفره ۳۵۰ هزار تومان، دو نفره ۵۰۰ هزار تومان، سه نفره ۷۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۹۰۰ هزارتومان و پنج نفره و بالاتر یک میلیون و ۱۰۰ هزارتومان است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اضافه کرد: مستمری مددجویان هم اکنون بدون تاخیر در موعد مقرر به کارت سرپرستان خانوار پرداخت می شود.
وی در پاسخ به سوالی درباب هدفگذاری این نهاد برای افزایش میزان مستمری مددجویان در سال آینده، توضیح داد: برای میزان مستمری مددجویان کمیته امداد در سال آینده در مراحل کارشناسی هستیم. هر چقدر میزان مستمری مددجویان افزایش پیدا کند، باتوجه به تورم و شرایط اقتصادی، باز هم پاسخگوی همه نیازهای خانواده ها نیست و دراین زمینه نیازمند همراهی و کمک های مردم نیکوکار هستیم.
خدرویسی اظهار داشت: ما باید سرانه ها را بر طبق بودجه و اعتباری که دولت و مجلس شورای اسلامی برای کمیته امداد قائل می شوند، تنظیم نماییم.
منبع:

1400/09/07
13:42:16
0.0 / 5
251
تگهای خبر: خانواده , دولت , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان