ارسال پیامك ویزیت به بیمه شدگان تامین اجتماعی

ارسال پیامك ویزیت به بیمه شدگان تامین اجتماعی

خاتون یار: رئیس مرکز فناوری اطلاعات، آمار و محاسبات سازمان تامین اجتماعی با اشاره به فعال شدن سرویس ارسال پیامک به بیمه شدگان بعد از دریافت خدمات پزشکی در قالب نسخه الکترونیک اظهار داشت: همین طور هر بیمه شده می تواند تمام نسخ پزشکی که برایش به وجود آمده را در سامانه خدمات غیرحضوری ببیند.


علی اکبر ربیع زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ارتقای فنی و زیرساختی نسخه الکترونیک و طرح خدمات غیرحضوری ۳۰۷۰ سازمان تامین اجتماعی اظهار نمود: دقیقا از روز آخر سال قبل همکاران بسیج شدند تا در روزهای نوروز زیرساخت های نسخه الکترونیک و طرح ۳۰۷۰ را ارتقاء دهند.
وی ادامه داد: به شرایط پایداری رسیده ایم که در آن خدمات غیرحضوری با حداقل قطعی و کندی روبه رو باشند.
رئیس مرکز فناوری اطلاعات، آمار و محاسبات سازمان تامین اجتماعی از ارسال پیامک ویزیت و خدمات پزشکی الکترونیک به بیماران با توقف صدور دفترچه های بیمه درمانی و اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک آگاهی داد و اظهار داشت: اطلاع رسانی بوسیله پیامک فعال گردیده است. هر بیمه شده ای که شماره موبایلی به نام خودش داشته باشد، پیامکی در خصوص صدور ویزیت و یا خدمات پزشکی الکترونیک برایش ارسال می شود.
ربیع زاده اضافه کرد: در طرح ۳۰۷۰ این امکان فراهم گشته است که هر بیمه شده می تواند تمام نسخ پزشکی که برایش به وجود آمده را در سامانه خدمات غیرحضوری ببیند. تمام سوابق درمانی قابل مشاهده می باشد.



1400/02/03
20:56:19
0.0 / 5
343
تگهای خبر: بیمار , پزشك , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان