عرضه كمك هزینه ازدواج به بیمه شدگان هم غیرحضوری شد

عرضه كمك هزینه ازدواج به بیمه شدگان هم غیرحضوری شد

خاتون یار: در شرایط كرونایی و طی ۷ ماهه سال جاری؛ ۴۳۴۱ نفر از نیروهای شاغلی كه ازدواج كرده و تحت پوشش تأمین اجتماعی بودند، هدیه ازدواج دریافت نمودند.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، حسین امیری گنجه، مدیر کل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ که در حاشیه کمیته بحران اداره کل غرب تهران بزرگ سخن می گفت، اضافه کرد: طی ۷ ماهه سالجاری تعداد ۴ هزار و ۳۴۱ نفر از کارگران و کارکنان تحت پوشش اداره کل غرب تهران بزرگ که برای اولین بار، عقد دائم داشته اند و سابقه ۷۲۰ روز کاری در ۵ سال گذشته مدت بیمه پردازی خود از تاریخ عقد را دارا بوده اند، کمک هزینه ازدواج دریافت نمودند که کل مبلغ پرداختی طی ۷ ماهه سالجاری ۱۱ میلیارد تومان است.

مدیر کل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ عرضه کمک هزینه به بیمه شدگان را غیرحضوری و در جهت اجرای طرح "۳۰۷۰" عنوان نمود و اظهار داشت: بر مبنای تعامل سازمان تأمین اجتماعی و سامانه ثبت احوال کشور، ازدواج های ثبت شده به صورت آنلاین برای تأمین اجتماعی ارسال و بعد از دریافت پیام و احراز شرایط توسط اداره کل غرب تهران بزرگ، کمک هزینه ازدواج در همان روز به حساب بیمه شدگان پرداخت می شود.

امیری گنجه ضمن اشاره به اجرای طرح ۳۰۷۰ در سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: این سازمان در راه تحول دیجیتال و خدمت الکترونیک پیشگام بوده، اما لزوم کاهش مراجعات حضوری هم اکنون و با عنایت به انتشار ویروس منحوس کرونا بیشتر از پیش احساس می شود.

مدیر کل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ افزود: علت نامگذاری این طرح تحت عنوان ۳۰۷۰ کاهش حداکثری ۷۰ میلیون رجوع کننده به سازمان تأمین اجتماعی از مجموع ۹۶ میلیون رجوع در طول یک سال است و در هر هفته یک طرح عرضه خدمت غیرحضوری به اصحاب رسانه و آحاد مردم معرفی می گردد و بنا داریم تا بهمن ماه سالجاری خدمات غیرحضوری را تا ۳۰ خدمت به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان عرضه نماییم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل غرب تهران بزرگ؛ شایان ذکر است پرداخت کمک هزینه ازدواج به بیمه شدگان در جهت اجرای طرح اول تأمین اجتماعی اجتماعی دیجیتال (دوشنبه های دیجیتالی) و غیرحضوری تأمین اجتماعی با ثبت شماره تلفن همراه و حساب بانکی بیمه شده با رفتن به آدرس: http: //eservices.tamin.ir یا مرکز ارتباطات و شکایات مردمی ۱۴۲۰ انجام می گیرد.
منبع:

1399/08/29
12:25:20
5.0 / 5
1599
تگهای خبر: service , خدمات , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان