وزیر بهداشت در گفت وگو با خاتون یار اعلام كرد

نقش سردار سلیمانی در شكستن حلقه تحریم های دارویی

نقش سردار سلیمانی در شكستن حلقه تحریم های دارویی

به گزارش خاتون یار وزیر بهداشت با اشاره به نقش شهید سردار سلیمانی در شكستن حلقه تحریم های دارویی و تأمین دارو برای كشور، تصریح كرد: خون شهید سردار سلیمانی عامل اتحادی خواهد شد برای جبهه ضد آمریكایی و ضد استكباری در كل منطقه.


دكتر سعید نمكی در گفتگو با ایسنا، درباره محبوبیت شهید سردار سلیمانی بعنوان چهره ای ملی، اظهار داشت: نقش سردار والا مقام شهید سردار سلیمانی در ذهن مردم ایران بیشتر به علت پاكباختگی و صداقتش بود؛ مرم ما هر كسی كه بدون گرایش خطی و حزبی و سیاسی برای منافع ملی اش زحمت بكشد، صادقانه تشخیص می دهند و بطور قطع در دل همه مردم جا پیدا می كند. سردار سلیمانی چه در دوران دفاع مقدس و چه در سپاه قدس واقعا برای منافع ملی می جنگید و جان خودش را وقف كرده بود و تمام اوقاتش را برای مردم گذاشته بود.
وی اضافه كرد: آشنایی من با سردار بازمی گردد به سال هایی كه در سازمان برنامه و بودجه بودم و چهار - پنج سالی كه تمام منابع به خصوص بخش دفاع و امنیت را مدیریت می كردم. به هر حال رابطه تنگانگی با این عزیز داشتم و می دانستم كه با چه عشقی و با چه صداقتی برای مردم كار می كند. جاودانگی سردار قاسم سلیمانی در ذهن مردم این سرزمین به علت آن پاكباختگی و دوری از ریا و عوام فریبی و فقط عشق به مردم و اعتلای اسلام و انقلاب و نظام و سرزمینش بود.
وزیر بهداشت با اشاره به نقش شهید سردار سلیمانی در شكستن حلقه تحریم های دارویی به ایسنا اظهار داشت: پس از اینكه من به وزارت بهداشت رفتم و پس از آنكه آمریكایی ها تحریم های جدیدی را به ما تحمیل كردند و باوجود دروغی بزرگ شان در خصوص تحریم نبودن دارو، غذا و تجهیزات پزشكی، اما بیشترین فشار را به ما در زمینه تهیه دارو و تجهیزات پزشكی آوردند و در همین زمینه هم من دو نامه به آقای تدروس - دبیركل سازمان جهانی بهداشت نوشتم كه این كار آمریكایی ها جنایت ضد بشریت است. سردار قاسم سلیمانی یكی از عزیزانی بود كه به شدت كمك می كرد كه این حلقه تحریم را بشكنیم و از هر راهی كه می توانیم برای مردم عزیزمان دارو را بیاوریم. ایشان با تیمی كه در وزارت كشور داشتند در موارد مهمی به ما كمك كرد. خداوند روح این بزرگوار را با حضرت اباعبدالله الحسین و شهدای كربلا محشور خواهد نمود.
وی همینطور به ایسنا اظهار داشت: به نظر من آمریكایی ها بزرگ ترین باخت تاریخی شان را كردند؛ در محاسبات شان فكر می كردند با این حركت یك افتخار منطقه ای برای خود كسب می كنند و یا از طرفی سبب انفكاك ما از نیروهای مقاومت در منطقه می شوند. گرچه ما داغ از دست دادن سردار رشید اسلام برایمان تلخ است، اما مشاهده كردید كه چه وحدت ملی در درون كشور بوجود آمد و چه وحدتی در نیروهای ضد استكبار و ضد تروریست پرورها در منطقه بوجود آمد. بطور قطع این كار احمقانه و تروریستی آقای ترامپ حتی در درون اروپا و خود آمریكا هم بسیار به ضررش تمام خواهد شد.
وزیر بهداشت تصریح كرد: من فكر می كنم خون شهید سردار سلیمانی عامل اتحادی خواهد شد برای جبهه ضد آمریكایی و ضد استكباری در كل منطقه.1398/10/17
14:56:39
5.0 / 5
4293
تگهای خبر: پزشك , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان