شروع به كار ۳۰۰ دفتر خدمات سلامت در كشور تا آخر سال

شروع به كار ۳۰۰ دفتر خدمات سلامت در كشور تا آخر سال

خاتون یار: رئیس مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت از شروع به كار 300 دفتر خدمات سلامت تا آخر سال 98 در كشور آگاهی داد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، دكتر احمد جنیدی جعفری با بیان این خبر اظهار داشت: هم اكنون ۸۰ دفتر خدمات سلامت در سطح كشور داریم. در سال قبل آزمون توسعه دفاتر را برگزار كردیم و مصاحبه ها انجام شد و برخی دانشگاه ها در حال صدور احكام فعالیت این دفاتر هستند كه تا آخر سال تعداد این دفاتر به نزدیك ۳۰۰ دفتر خواهد رسید.
وی ادامه داد: در نشست هم اندیشی مدیران سلامت محیط و كار ۶۲ دانشگاه علوم پزشكی كشور كه گاهی روسای گروه ها هم همراهشان بودند و در دانشگاه علوم پزشكی ایران برگزار شد، درباب مطالب حوزه بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای و طب كار بحث و تبادل نظر انجام شد. در این نشست به صورت هم اندیشی در هشت گروه تخصصی بحث های لازم صورت گرفت و نتیجه بحث هریك از آنان در سالن همایش به صورت عمومی ارائه شد.
بنابر اعلام وبدا، رئیس مركز سلامت محیط و كاروزارت بهداشت بیان كرد: مباحث در هشت گروه برمبنای قطبهای دانشگاهی شامل موضوعاتِ دفاتر خدمات سلامت و توسعه آنها در كشور، برون سپاری خدمات بهداشت حرفه ای برای كارگاه های كوچك و معاینات شغلی، كنترل طغیانها و بیماری های منتسب به آب و غذا، بحثهای اجرایی كردن بخشنامه و قانون دخانیات بود. جمع بندی این مباحث، برنامه های آینده مركز سلامت محیط و كار را تبیین خواهدنمود.
منبع:

1398/08/14
23:06:01
5.0 / 5
4189
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان