زاهدی: وزیر بهداشت مستنداتش درباره فروش صندلی در بعضی دانشگاه ها را عرضه كند

زاهدی: وزیر بهداشت مستنداتش درباره فروش صندلی در بعضی دانشگاه ها را عرضه كند

به گزارش خاتون یار رئیس كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خواهان عرضه مستندات وزیر بهداشت درباره فروش صندلی در بعضی دانشگاه های علوم پزشكی به این كمیسیون جهت بررسی بیشتر شد.


محمد مهدی زاهدی در گفتگو با ایسنا درباره ورود كمیسیون آموزش به مبحث دانشجوی قلابی در دانشكده دندانپزشكی دانشگاه شهید بهشتی و به دنبال آن طرح بحث فروش صندلی در بعضی دانشگاه ها اظهار داشت: تابحال گزارش مستندی درباره صندلی فروشی به كمیسیون عرضه نشده است بنابراین ما از وزیر بهداشت می خواهیم كه مستندات خود در اینباره را به كمیسیون جهت بررسی عرضه كند.
وی تصریح كرد كه كمیسیون باید در وهله اول صحت و سقم این مورد را تائید كند كه در صورت رخ دادن چنین اتفاقی حتما با آن برخورد می شود.
اخیر نمكی وزیر بهداشت در توئیتر خود اعلام نموده بود كه پس از مقابله با اختلال گران در حوزه دارو، دستور برخورد با جریان های فساد در كنكور پزشكی و فروش صندلی دانشگاه را صادر كرده، تابحال نتایج مهمی حاصل شده و بزودی به قوه قضاییه ارسال خواهد شد.
روز گذشته هم اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی درباره دستگیری ۲۱۱ دانشجو در علوم پزشكی وزارت بهداشت اظهار داشت: بنده مكرر تاكید كردم كه همه كسانی كه مصاحبه و اطلاع رسانی می كنند در گفته هایشان دقت داشته باشند؛ الان بر سر موضوعاتی كه بر مبنای بی دقتی اعلام شده صحبت می نماییم. اول مسئولین وزارت بهداشت گفتند متخلفین را به قوه قضاییه معرفی كردیم، بعد گفتند معرفی خواهیم كرد و بعد گفتند جلوی ورود آنان را گرفته ایم. مسئولین وزارت بهداشت حرف های متناقضی زدند. به ما گزارشی عرضه نشده است. ما اطلاع دقیقی نداریم. بدیهی است وقتی اسامی را اعلام كنند پیگیری می نماییم.1398/07/12
20:37:40
5.0 / 5
4088
تگهای خبر: پزشك , تحقیقات , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان