46 متخصص پزشكی موسسه خیریه مرهم وارد ایلام شدند

46 متخصص پزشكی موسسه خیریه مرهم وارد ایلام شدند

خاتون یار: ایلام - تیم پزشكی و جراحی موسسه خیریه مرهم متشكل از 46 متخصص و فوق تخصص پگاه امروز برای انجام خدمات پزشكی و جراحی شكاف لب و كام با استقبال استاندار و مسئولان دانشگاه علوم پزشكی وارد ایلام شدند.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایرنا، سپس مراسم استقبال در فرودگاه ایلام، این تیم پزشكی و جراحی در بیمارستان امام خمینی (ره) مستقر خواهند شد و خدمات پزشكی و جراحی همچون اعمال جراحی شكاف لب و كام، ناهنجاری های بدو تولد، جمجمه، سر و صورت به بیماران و افراد ثبت نام شده نمایش می دهند.
رئیس تیم پزشكی موسسه مرهم روز چهارشنبه در بدو ورود به فرودگاه ایلام اظهار داشت: 46 متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیك این تیم از امروز 30 آبان بمدت پنج روز خدمات خودرا نمایش می دهند.
دكتر عبدالجلیل كلانتر هرمزی اضافه كرد: مردمان استان ایلام كه مرزها را بخوبی نگهداری و انسانیت و شهامت خودرا در هشت سال دفاع مقدس به اثبات رسانده اند، مستحق بهترین خدمات است.
وی تصریح كرد: در تلاشیم بتوانیم درد و گرفتاری فردی كه بدلایل گوناگون از درمان بازمانده و به جهت هزینه های بالا توان انجام جراحی ها را نداشته تسكین دهیم و این تیم با جان و دل و متشكل از بهترین متخصصان و جراحان كشور ناهنجاری ها و جراحی های لازم را انجام می دهند.
وی با اشاره به اینكه تمام مسئولان استان با تمام امكانات شرایط را برای استقرار این تیم پزشكی مهیا كرده اند، اظهار داشت: سفر قبلی این تیم به بیرجند با همراهی 36 متخصص بود اما ركورد اعضای تیم در جهان شكسته شد و برای آغازین بار بزرگترین تیم كشور متشكل از 46 نفر با تمام خدمات و امكانات وارد این استان شد.
دكتر هرمزی ابراز امیدواری كرد: سپس این سفر هیچ مشكل و ناهنجاری تولد و سر و صورت در ایلام باقی نماند و چنین مشكلاتی در استان پاك شود.
وی اظهار داشت: این تیم بلافاصله در بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام برای نمایش خدمات مستقر می شوند.
استاندار ایلام باز در این خصوص اظهار داشت: یكی از دلایل سفر این تیم بزرگ پزشكی كمك به استان های كمتر توسعه یافته است كه با رایزنی و پیگیری های مستمر آمادگی خودرا برای نمایش خدمات بلاعوض پزشكی به ایلام اعلام نمودند.
سلیمانی دشتكی اضافه كرد: تیم های درمانی و خیریه های بسیار خوبی وارد ایلام شده اند و ورود این موسسه حركتی بزرگ در درمان و ترمیم مشكلات مادرزادی و سرو صورت این استان است.
وی تصریح كرد: 500 نفر برای بهره مندی از خدمات این تیم ثبت نام كرده، هزار نفر ویزیت می شوند و 170 عمل جراحی باز صورت می گیرد.
به گزارش خاتون یار به نقل از ایرنا، 6 اتاق عمل با تمام تجهیزات و امكانات در بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام در اختیار این تیم جراحی قرار می گیرد.
تمامی خدمات و اعمال جراحی در بیمارستان امام خمینی (ره) توسط این تیم جراحی به صورت بلاعوض نمایش خواهد شد.
این تیم همین طور در مدت حضور خود در ایلام تعداد هشت كارگاه آموزشی جهت آموزش مفاهیم مورد نظر به جامعه هدف با همكاری دانشگاه علوم پزشكی، استانداری، سازمان بهزیستی، شهرداری و صدا و سیما برگزار می نماید.
7180/6119


1397/08/30
15:06:16
5.0 / 5
5260
تگهای خبر: بیمار , پزشك , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان