ثبت نام جشنواره تحقیقاتی علوم پزشكی رازی شروع شد

ثبت نام جشنواره تحقیقاتی علوم پزشكی رازی شروع شد

خاتون یار: تهران- ثبت نام بیست و چهارمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشكی رازی امروز ( دوم تیرماه ) شروع شد و محققان و پژوهشگران تا 30 مهرماه فرصت دارند در این جشنواره شركت نمایند.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایرنا از معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، دكتر اصغر عبادی فر دبیر هیات اجرایی بیست و چهارمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشكی رازی با بیان این خبر اضافه كرد: مطابق دوره های گذشته این دوره شامل دو بخش افراد حقیقی و نهادهای حقوقی حوزه علوم پزشكی است.
وی اضافه كرد: برگزیدگان دسته اول، از بین محققین، محققین جوان و دانشجو و صاحبان پژوهش های برتر و برگزیدگان حقوقی از میان مؤسسات در رابطه با پژوهش شامل دانشگاه ها، مراكز تحقیقاتی، نشریات علوم پزشكی، كمیته های تحقیقات دانشجویی و مراكز رشد فناوری و همینطور مؤسسات غیردولتی حامی پژوهش معرفی خواهند شد.
رئیس مركز توسعه و هماهنگی تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت اضافه كرد: پژوهشگران می توانند در سه كمیته علوم بالینی و سلامت، كمیته علوم پایه پزشكی و كمیته ابداعات، اختراعات و فناوری در فراخوان جشنواره شركت نمایند.
وی خاطرنشان كرد: شرط ثبت نام در گروه محققین دو كمیته «علوم بالینی و سلامت» و «علوم پایه پزشكی»، دارا بودن شاخص H دوازده و بالاتر و برای گروه محققین جوان و دانشجو H هشت و بالاتر است. مبنای ارزیابی برحسب امتیازات كسب شده در كارنامه پژوهشی افراد است. در كمیته ابداعات، اختراعات و فناوری شرط H index وجود ندارد.
عبادی فر با اشاره به گروه پژوهش برتر اظهار داشت: متقاضی این گروه می تواند به طور مستقل با یك مقاله اصیل پژوهشی پراستناد، با شرایط اعلام شده در فراخوان در یكی از دو كمیته علوم بالینی و سلامت یا كمیته علوم پایه پزشكی شركت نماید. ازاین رو برای یك تحقیق خوب و پرارزش در جشنواره جایگاه تعریف شده وجود خواهد داشت.
وی با اشاره به تغییرات این دوره از جشنواره اظهار داشت: مقالات چاپ شده در مجلات نمایه شده در بانك های اطلاعاتی ISI (Web of Science)، Medline، PubMed، PMC، Scopus، مورد ارزیابی و امتیازدهی قرار می گیرند.
دبیر هیات اجرایی بیست و چهارمین جشنواره رازی خاطرنشان كرد: همینطور در این دوره برای محاسبه امتیاز پژوهش برتر، عدد Citation وIF هر دو از ISI استخراج می گردد. نحوه محاسبه امتیاز هر مقاله كارنامه پژوهشی هم مطابق دستورالعمل جدید تغییر كرده است.
وی اظهار داشت: فرایند ثبت نام با عضویت در سامانه جشنواره رازی و ارسال آثار بصورت الكترونیكی از آدرس razi.research.ac.ir و یا razi.hbi.ir انجام می گردد. مراسم تجلیل از برگزیدگان این جشنواره در دی ماه سال جاری برگزار می شود.
علمی (1) ** 1201 **2017


1397/04/02
21:55:40
5.0 / 5
5034
تگهای خبر: پزشك , تحقیقات , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان