دوازدهمین كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران برگزار می گردد

دوازدهمین كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران برگزار می گردد

خاتون یار: تهران- ایرنا- دوازدهمین كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران با محوریت «محتوای الكترونیكی» اسفند جاری برگزار می گردد.


به گزارش روز شنبه گروه علمی ایرنا از روابط عمومی مركز همایش های الكترونیكی دانشگاه تهران، دبیر اجرایی این كنفرانس با اشاره به میزبانی دانشگاه تهران و مركز یادگیری الكترونیكی این دانشگاه تهران اظهار داشت: بنیان گذار ومتولی اصلی این كنفرانس، انجمن یادگیری ایران (یادا) است كه تا امسال 11 دوره مستمر، به میزبانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برگزار شده است.
پونه مهرتاش اضافه كرد: امسال كنفرانس روزهای سیزدهم و چهاردهم اسفند در سالن الغدیر دانشكده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می شود و البته برخی رویدادهای جانبی كنفرانس مانند استارت آپ ویك اند محتوای الكترونیكی از تاریخ 9 اسفند در پارك علم و فناوری دانشگاه تهران آغاز می شوند.
دبیر اجرایی دوازدهمین كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران درباره محورهای این گردهمایی بزرگ علمی، خاطرنشان كرد: محور اصلی كنفرانس امسال با عنایت به اهمیت محتوای الكترونیكی در این حوزه و ضرورت تقویت آن «محتوای الكترونیكی» است.
مدیر شبكه اجتماعی-شعاع مركز یادگیری الكترونیكی دانشگاه تهران اضافه كرد: محورهای اصلی كنفرانس شامل علم، هنر یادگیری - یاددهی (پداگوژی) در محتوای الكترونیكی، منابع باز آموزشی، كسب و كار در محتوای الكترونیكی، نقش فناوری های نوین در توسعه سامانه ها و محیط های یادگیری الكترونیكی و یادگیری فراگیر است.
مهرتاش در مورد بخش های كنفرانس امسال عنوان كرد: غیر از عرضه مقالات به سیاق تمام كنفرانس ها تازه های این حوزه، شامل سخنرانی كلیدی، تازه های یادگیری الكترونیكی در جهان، نشست دانشجویی برای عرضه چالش ها و یافته ها این حوزه تا پیش از دفاع تز (تحصیلات تكمیلی)، جشنواره تولید محتوا هم مطرح می گردد.
دبیر اجرایی برگزاری دوازدهمین كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران درباره گروه های هدف این گردهمایی علمی، خاطرنشان كرد: اندیشمندان و صاحبنظران حوزه یادگیری الكترونیكی، اعضای هیات علمی حوزه های مرتبط یا علاقمندان به این شیوه تدریس، دانشجویان دارای كسب و كار، افراد با ایده های كارآفرینی، موسسات آموزش الكترونیكی و همه علاقمندان به یادگیری الكترونیكی جزو مخاطبان اصلی این كنفرانس هستند.
وی با اشاره به اینكه فرصت عرضه مقاله و عرضه پیشنهاد كارگاه به آخر رسیده است، تصریح كرد: داوری مقالات و بررسی پیشنهادها در حال انجام می باشد. فرصت عرضه محتوا برای جشنواره ها همینطور فرصت عرضه خلاصه پژوهشی برای نشست دانشجویی هنوز وجود دارد. ثبت نام در كنفرانس، كارگاه ها، نمایشگاه، استارتاپ ویكند شروع شده است و تا 20 بهمن از تعرفه زود هنگام برخوردار می باشد.
مهرتاش با عنایت به همراهان و حامیان كنفرانس، اظهار داشت: این كنفرانس از حمایت های مركز یادگیری الكترونیكی دانشگاه تهران بعنوان برگزاركننده دوازدهمین دوره كنفرانس و معاونت آموزشی دانشگاه تهران، معاونت پژوهشی دانشگاه تهران، دانشكده مدیریت دانشگاه تهران، دانشكده علمی كاربردی پست و مخابرات، دانشگاه آزاد اسلامی برخوردار بوده و پارك علم و فناوری دانشگاه تهران، موسسه آموزش عالی مهر البرز، انجمن دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی همكار ما در اجرای برنامه های كنفرانس و سیویلیكا، پایگاه استنادی جهان اسلام، شاخه ایران IEEE همراهان ما در انتشار مقالات و و پوشش اطلاعاتی كنفرانس هستند.
علاقمندان برای كسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی https: //icelet2018. ut. ac. ir/ رجوع كنند.
علمی**9157**1440
تنظیم: منصوره شوشتری** انتشار: گلشن
برای اطلاع از اخبار متنوع علمی و فناوری، با كانال علمی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
irnaelm@
https: //telegram. me


1396/10/30
15:01:19
5.0 / 5
4643
تگهای خبر: علمی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان