امکان محاسبه مبلغ مستمری با اپلیکیشن تامین من

امکان محاسبه مبلغ مستمری با اپلیکیشن تامین من

خاتون یار: اپلیکیشن «تأمین من» تنها اپلیکیشن رسمی و مورد تأیید سازمان تامین اجتماعی است که با ارائه 51 خدمت امکان دسترسی به خدمات سازمان را تسهیل کرده است و الان می توان با بهره گیری از آن بصورت غیرحضوری درخواست غرامت دستمزد ایام بیماری، کمک هزینه بارداری، هدیه ازدواج و... را ثبت نمود.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، برنامه کاربردی «تامین من» که بمنظور تسهیل در ارائه خدمات و افزایش دسترسی به خدمات سازمان تامین اجتماعی برای مخاطبان با ارائه ۵۳ خدمت غیرحضوری راه اندازی شده و از مهم ترین خدمات قابل ارائه در این سامانه می توان به مشاهده سوابق و اعتراض به سوابق بیمه پردازی، درخواست غرامت دستمزد ایام بیماری، درخواست کمک هزینه بارداری، درخواست هدیه ازدواج، نحوه محاسبه مبلغ مستمری بازنشستگی، مشاهده نسخ خدمات درمانی، نمایش احکام و فیش حقوقی مستمری بگیران، استعلام وضعیت مستمری و انواع خدمات در رابطه با کارفرمایان، سرویس مشاهده فهرست بازپرداخت های هزینه های درمانی و امکان پرداخت حق بیمه اختیاری و... اشاره نمود.
برنامه کاربردی «تامین من» از سایت سازمان تامین اجتماعی به آدرس hamrah.tamin.ir و نیز از فروشگاه های مجازی (مانند بازار و مایکت) قابل دریافت است که البته جهت استفاده از این برنامه کاربردی بر روی تلفن همراه، کاربران و ذی نفعان سازمان تامین اجتماعی باید در سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی به آدرس es.tamin.ir ثبت نام کرده باشند و چنانچه پس از نصب برنامه کاربردی «تامین من» بر روی تلفن همراه، کاربر در این سامانه ثبت نام نکرده باشد در نخستین نوبت استفاده از برنامه به آدرس es.tamin.ir هدایت می شود تا ثبت نام را انجام دهد.
همین طور امکان ورود و ثبت نام بوسیله پنجره واحد دولت هوشمند برقرار است. کلیه بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان در صورت داشتن سوال و ابهام و یا مواجهه با هر مسئله ای در حوزه استفاده از این برنامه کاربردی، می توانند موضوع را بوسیله سامانه ۱۴۲۰ به سازمان تامین اجتماعی اعلام و پیگیری کنند.
در این جهت مدیریت فناوری و تحول دیجیتال سازمان تامین اجتماعی نسبت به برخی پرسش های مطرح شده درباب این اپلیکیشن پاسخ داده است.
۱- آیا بوسیله اپلیکیشن تامین اجتماعی من می توان فیش بیمه شدگان را صدور و پرداخت کرد؟
بیمه شدگانی که در سامانه خدمات غیرحضوری یا برنامه کاربردی تامین قرارداد بیمه اختیاری، مشاغل آزاد، زنان خانوار و دانشجویان منعقد کرده اند، امکان صدور و پرداخت برگ پرداخت برقرار است.
۲- آیا بوسیله اپلیکیشن «تامین من»ارسال فهرست انجام می شود؟
باتوجه به تعمیم فهرست هوشمند در کل کشور، هم اکنون ارسال فهرست بوسیله سامانه es.tamin.ir صورت می پذیرد.. امکان مذکور در نگارش های آتی برنامه کاربردی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
۳-چگونه می توانم اپلیکیشن تامین اجتماعی من را نصب کنم؟
برای دریافت اپلیکیشن سازمان تامین اجتماعی به آدرس https: //hamrah.tamin.ir مراجعه کنید.
۴-آیا بدون داشتن تلفن هوشمند هم می توان از موبایل اپلیکیشن «تامین من» استفاده کرد؟
بله، در صورت نداشتن تلفن هوشمند می توان از نسخه وب اپلیکیشن (PWA) بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ بهره برد.
۵-اپلیکیشن سازمان تامین اجتماعی را چگونه بر روی سیستم عامل iOS نصب کنم؟
باتوجه به محدودیت های اعمال شده از طرف شرکت سازنده گوشی همراه با سیستم عامل iOS، شما می‎ توانید با بهره گیری از نسخه وب اپلیکیشن (PWA) از همه خدمات برنامه بهره مند شوید.
۶- -آیا جهت استفاده از موبایل اپلیکیشن «تامین من» نیاز به ثبت نام است؟
بله، جهت بهرمندی از خدمات برنامه کاربردی تامین من باید در سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی https: //es.tamin.ir و یا سامانه پنجره واحد خدمات دولت هوشمندhttps: //sso.my.gov.ir دارای حساب کاربری باشید. ایجاد حساب کاربری بصورت رایگان و برخط انجام می پذیرد.
۷-آیا موبایل اپلیکیشن تامین من، برای تمامی مدلهای تلفن هوشمند قابل نصب است؟
برنامه کاربردی «تامین من» در نگارش اندروید، بر روی گوشیهای هوشمند با سیستم عامل اندروید ۵ به بالا قابل نصب است. نسخه PWA نیز بر روی تمامی گوشیهای هوشمند قابل بهره برداری است.
۸-آیا ثبت درخواست کمک هزینه ازدواج از این برنامه امکان پذیر است؟ چگونه؟
بله. بعد از ورود، نوع کاربری خودرا "بیمه شده" انتخاب کنید. سپس با مراجعه به منو «هدیه ازدواج»، امکان محاسبه و ثبت درخواست کمک هزینه ازدواج وجود دارد.
۹-آیا این برنامه مبلغ مستمری را دقیق محاسبه می کند؟
بعد از ورود، نوع کاربری خودرا مستمری بگیر انتخاب کنید. سپس با مراجعه به منو «نحوه محاسبه مبلغ مستمری بازنشستگی» مخاطبین می توانند مبلغ مستمری استحقاقی خودرا ببینند. مبلغ مستمری محاسبه شده بر طبق قوانین عام سازمان است و چنانچه بیمه شده از قانون خاصی استفاده نماید، نحوه محاسبه مستمری متفاوت خواهد بود.
۱۰- آیا امکان عقد قرارداد بیمه از این برنامه وجود دارد؟
هم اکنون امکان عقد قرارداد بیمه زنان خانه دار، دانشجویان، مشاغل آزاد و اختیاری در این برنامه فراهم گشته است.
۱۱- نحوه استعلام از حمایت درمانی از این برنامه چگونه است؟
بعد از ورود به برنامه، با مراجعه به منوی درمان امکان مشاهده وضعیت حمایت های درمانی وجود دارد.
۱۲- نحوه مشاهده ریزدستمزد بیمه شده از این برنامه چگونه است؟
بعد از ورود به برنامه، نوع کاربری خودرا بیمه شده انتخاب نموده. سپس با مراجعه به منوی خانه در خدمت کلیه سوابق با انتخاب هر سال می توان دستمزد ثبت شده را مشاهده کرد.
۱۳-آیا ثبت درخواست بازنشستگی از این برنامه امکان پذیر است؟
بله بعد از ورود به برنامه، نوع کاربری خودرا بیمه شده انتخاب نموده و سپس در منوی خانه خدمت برقراری مستمری بازنشستگی را انتخاب نماید.1403/01/12
14:10:59
0.0 / 5
145
تگهای خبر: ازدواج , بیمار , بیماری , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان