وزیر كشور خبر داد

برنامه ریزی برای دستگاهها درحوزه اجتماعی برای سال جاری

برنامه ریزی برای دستگاهها درحوزه اجتماعی برای سال جاری

خاتون یار: وزیر کشور از بررسی و تنظیم برنامه های حوزه اجتماعی برای سال جاری در جلسه امروز یکشنبه شورای اجتماعی کشور آگاهی داد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، احمد وحیدی در آخر یکصد و پنجاه و چهارمین جلسه شورای اجتماعی کشور در جمع خبرنگاران و در تشریح مصوبات این جلسه اظهار داشت: جلسه امروز یکشنبه با حضور دستگاه های مختلف دولتی و نهادهای عمومی و غیر دولتی و نمایندگان نهادهای مردمی اجرا شد. یکی از مباحثی که در این نشست و در سال جدید مورد بحث و بررسی قرار گرفت برنامه های اجتماعی سال ۱۴۰۲ است تا نسبت به هم افزایی و تنظیم برنامه هایی که همه حوزه های اجتماعی را تحت پوشش قرار می دهد، اقدام نماییم. در حقیقت در این جهت میان اعضا گفت و گو شد تا برنامه ریزی یکپارچه ای برای دستگاهها در زمینه اجتماعی برای سال جاری داشته باشیم.
وی ادامه داد: موضوع دیگری که مورد بررسی قرار گرفت سامانه ای است برای یکپارچه سازی کارهای امدادی از افرادی که به عنوان افراد نیازمند یا فقیر شناخته می شوند که کلیات سامانه مورد قبول واقع شد و قرار شد با حضور دستگاه های ذیربط همچون بهزیستی، کمیته امداد و... سامانه فعال شود تا یکپارچه سازی شناسایی و کمک به نیازمندان در این عرصه محقق شود.
وزیر کشور اشاره کرد: مقرر شده در هر یک از جلسات شورای اجتماعی مسائل مربوط به یک استان در زمینه اجتماعی مورد بررسی قرار بگیرد که در جلسه امروز مسائل مربوط به استان کرمانشاه مورد بررسی قرار گرفت. کلیات مطالب ارائه شد و قرار شد برنامه های اجرائی جزئی تر در شورای راهبردی بررسی شود. در این جهت دستگاه های مختلف آمادگی خودرا اعلام نمودند.
وحیدی اشاره کرد: در زمینه مسائل اجتماعی سه محور ارتقاء سلامت اجتماعی، افزایش سرمایه اجتماعی و کاهش لطمه های اجتماعی بصورت جدی در دستور کار قرار گرفته و اقدامات در این سه محور صورت خواهد گرفت.
وزیر کشور در پاسخ به سوال ایسنا درباب بررسی مسائل مربوط به عفاف و حجاب در جلسه امروز شورای اجتماعی، اظهار داشت: در این نشست بصورت خاص صحبتی در مورد حجاب و عفاف انجام نشد.1402/01/28
01:37:16
0.0 / 5
396
تگهای خبر: دستگاه , دولت , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان