معاون استانداری تهران:

صدمه های اجتماعی باید اولویت بندی شوند

صدمه های اجتماعی باید اولویت بندی شوند

به گزارش خاتون یار معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران بر ضرورت اولویت بندی صدمه های اجتماعی تاکید و اظهار نمود: باید در موضوع هایی همچون طلاق اقدامات جدی صورت گیرد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، سید عباس جوهری در مراسم معارفه مرتضی خدمتکار آرانی بعنوان سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران، ضمن اشاره به اهمیت حوزه اجتماعی و فرهنگی و مأموریت های ترسیم شده برای این اداره کل اظهار داشت: در شرایط کنونی با تاسیس قرارگاه خدمات اجتماعی به دستور استاندار تهران و تکلیف فرمانداران به تشکیل این قرارگاه در شهرستان ها، اهمیت حوزه اجتماعی بسیار زیاد است.
وی افزود: نگاه به حوزه اجتماعی نگاه دقیق و علمی است و ریل گذاری مناسب صورت گرفته، در این حوزه ظرفیت های شهرستان های استان تهران ظرفیت خوبی است و دوشنبه هر هفته جلسات قرارگاه خدمات اجتماعی تشکیل می شود.

آسیب های اجتماعی باید اولویت بندی شوند
جوهری ضمن اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در مورد ساماندهی معتادان در استان تهران تصریح کرد: مبحث معتادان متجاهر به سرانجام مطلوبی می رسد، چونکه هدفگذاری مناسبی برای جمع آوری معتادان انجام شده، ضمن این که از ظرفیت دستگاههای مختلف هم استفاده می شود.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه ساماندهی کودکان کار تصریح کرد: باید ظرفیت های مختلف در زمینه کودکان کار را احصا کرد، همینطور صدمه های اجتماعی باید اولویت بندی شوند و در موضوع هایی همچون طلاق اقدامات جدی صورت گیرد.
طبق گزارش روابط عمومی استانداری تهران، جوهری سپس ضمن اشاره به ضرورت بهره گیری از ظرفیت سازمان های مردم نهاد اظهار داشت: طبق تاکید استاندار تهران دبیرخانه مسئولیت اجتماعی بایستی در استانداری تهران تشکیل گردد تا بتوان از ظرفیت اصناف، کارخانه ها، بانکها و غیره برای پیشبرد اهداف استان استفاده نمود.
منبع:

1401/04/12
17:09:49
0.0 / 5
261
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , علمی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان