جهاد دانشگاهی علوم پزشكی شهید بهشتی برگزار می كند؛

فراخوان جذب ایده های فناورانه در حوزه سالمندی

فراخوان جذب ایده های فناورانه در حوزه سالمندی

به گزارش خاتون یار همزمان با روز جهانی سالمند، مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، فراخوان جذب ایده های فناورانه در حوزه سالمندی در ۶ محور را منتشر نمود.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، رویداد مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با رویکرد سالمندی در ۶ محور شامل "مهارت ورزی، اشتغال و کارآفرینی سالمندان، "؛ "کسب و کارهای سلامت سالمندی"؛ "خدمات در منزل ویژه سالمندان"؛ "محیط دوست دار سالمند"؛ "توانمند سازی فردی و اجتماعی سالمندان" و "HSE و سالمندی" برگزار می گردد.

صاحبان ایده یا محصول اولیه، جهت شرکت در این رویداد فناورانه می توانند فرم های ثبت نام را تکمیل کرده و به همراه رزومه و مستندات طرح، حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهرماه ۱۴۰۰ از راه وبسایت مرکز ارسال کنند. بعد از انجام ارزیابی اولیه مستندات دریافتی، طرح های منتخب برای داوری نهایی دعوت خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، در صورت دریافت تایید کمیته داوران، ایده ها و محصولات منتخب در فرایند توسعه محصول وارد شده و زیر نظر راهبر (منتور) مورد تایید واحد ارزیابی و توسعه مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، فعالیت خویش را تا رسیدن به ایده قابل ارائه برای جذب سرمایه گذار ادامه خواهند داد. در راه توسعه ایده و محصول، هر یک از تیم های منتخب می توانند از خدمات حمایتی ومشاوره های متخصصین این حوزه بهره مند شده و برپایه گزارش عملکرد مستند، به ادامه فعالیت بپردازند.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱۲۲۴۳۹۸۶۳ و ۰۹۳۷۱۵۱۳۲۱۵ تماس حاصل نمایند و برای ارسال ایده از راه لینک yun.ir/a۸uwvf اقدام نمایند.
1400/07/15
13:28:04
0.0 / 5
248
تگهای خبر: پزشك , خدمات , سایت , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان