توسط سازمان نظام مهندسی انجام می شود

واکسیناسیون مهندسان ساختمان بدون محدودیت سنی

واکسیناسیون مهندسان ساختمان بدون محدودیت سنی

به گزارش خاتون یار طرح واکسینه کردن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان، کارکنان این سازمان و خانواده های آنها، بدون محدودیت سنی از هفته گذشته در سرتاسر کشور شروع شده که افراد می توانند برای ثبت نام از راه پایگاههای اطلاع رسانی نظام مهندسی استان مربوطه اقدام نمایند.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، بعد از موافقت وزارت بهداشت با درخواست سازمان نظام مهندسی ساختمان در ۱۶ شهریورماه، اجرای طرح تزریق واکسن کرونا در استان هایی که اسامی مهندسان پرریسک اعلام شده است شروع شد.
هم اکنون هم تمامی اعضای این سازمان و کارکنان در سرتاسر کشور می توانند بدون محدودیت سنی برای واکسیناسیون خود و خانواده هایشان از راه سایت سازمان استان متبوع خود و دریافت پیامک اقدام نمایند.
همینطور اعضای نظام مهندسی ساختمان استان تهران که دارای پروژه فعال می باشند برای واکسیناسیون می توانند عدد ۱ را به سامانه پیامکی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به شماره ۹۸۱۰۰۰۱۲۳۲۱ ارسال نمایند.
کمیل صرامی ـ مدیر روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان با بیان این خبر به ایسنا اظهار داشت: درحال افزایش ظرفیت و گسترش فضا به منظور افزایش تعداد واکسیناسیون روزانه مهندسان هستیم. از هفته گذشته واکسیناسیون در ۲۰ استان غیرمرزی کشور شروع شده و در بعضی استانها به اتمام رسیده است. پیش از این هم در شهرهای مرزی، تزریق واکسن برای مهندسان، بدون محدودیت صنفی از طرق دیگر انجام می شد.1400/06/24
21:00:00
0.0 / 5
226
تگهای خبر: خانواده , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان