ساز مخالف برخی نمایندگان برای دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان

ساز مخالف برخی نمایندگان برای دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان

به گزارش خاتون یار رییس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با تاکید بر این که استقلال سازمان تامین اجتماعی و پایداری منابع خط قرمز ماست اظهار داشت: پرداخت دیون دولت به سازمان تامین اجتماعی باید طبق یک برنامه مشخص و مدون صورت بگیرد تا سازمان تامین اجتماعی بتواند از این منابع مالی استفاده و به تعهداتش عمل کند.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، علی اصغر بیات در سلسله نشست های رویای تامین اجتماعی فراگیر که با موضوع «آینده نگاری منابع مالی تامین اجتماعی» انجام شد با اعلان اینکه تامین منابع مالی یک چالش برای سازمان تامین اجتماعی است که زنگ خطر آن از سالهای قبل به صدا در آمده است اظهار داشت: بارها اعلام نموده ایم که منابع سازمان حق الناس و بین نسلی است.
وی ادامه داد: پرداخت دیون دولت به سازمان تامین اجتماعی باید طبق یک برنامه مشخص و مدون صورت بگیرد تا سازمان تامین اجتماعی بتواند از این منابع مالی استفاده و به تعهداتش عمل کند.

رییس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با اعلان اینکه بیمارستان های تامین اجتماعی درگیر بیماری کرونا هستند و یک بیمار که مراجعه کند خدمات خوبی دریافت می کند اظهار داشت: تامین اجتماعی تعهد درمان، پرداخت مستمری، بیمه بیکاری و غیره را دارد و همانطور که انتظار داریم تامین اجتماعی آنها را انجام دهد، از آن سو انتظار داریم دولت و مجلس هم سازمان تامین اجتماعی را ببینند.
بیات با تاکید بر این که استقلال سازمان تامین اجتماعی و پایداری منابع خط قرمز ماست اظهار داشت: پس از ۱۲ سال دوندگی، متناسب سازی از منابع خود سازمان اجرا شد باتوجه به شیوع ویروس کرونا کمی با بدشانسی رو به رو شدیم و منابع سازمان از محل حق بیمه ها کم شد، با این وجود متناسب سازی حقوق انجام شد و پرداخت حقوق یک روز به تاخیر نیفتاده است.
وی با اشاره به لایحه دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان که در مجلس در دست بررسی می باشد اظهار نمود: درباره این لایحه نگرانی هایی وجود دارد. برخی نمایندگان در مجلس دارند ساز مخالف می زنند و دست اندازی می کنند. برخی نمایندگان باید تفکر خودشان را تغییر دهند.
رییس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی اشاره کرد: بازنشستگان ما مظلوم و شریف هستند و انتظار دارند در مجلس و دولت دیده شوند. لایحه دائمی شدن، ۱۱ میلیون بازنشسته را دربرمی گیرد. نامه ای به رییس مجلس نوشته و دغدغه هایمان را در این زمینه بیان کرده ام.
منبع:

1400/05/13
22:36:40
0.0 / 5
228
تگهای خبر: بیمار , بیماری , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان