رسیدگی به زنان و كودكان با اهمیت ترین اقدام اورژانس اجتماعی

رسیدگی به زنان و كودكان با اهمیت ترین اقدام اورژانس اجتماعی

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اعلان اینکه بخش مهم و بسیار باارزش کار سازمان بهزیستی و سازمان اورژانس اجتماعی، موضوع زنان،  کودکان و لطمه هایی که دراین زمینه وجود دارد، است، اظهار داشت: خوشبختانه دراین زمینه سازمان بهزیستی و اورژانس اجتماعی با هم پیمانی و اعتماد خوبی که با سازمان های مردم نهاد وجود دارد، کارهای ارزشمندی را انجام دادند.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، معصومه ابتکار در بازدید از مرکز خدمات روزانه زنان و دختران لطمه دیده اجتماعی راه نوین اضافه کرد: اینجا نمونه کار سازمان های مردم نهاد است که در حوزه زنان در معرض لطمه فعالیت می نمایند. محور بحث ها همیشه توان افزایی، آگاهی بخشی و ایجاد جریان خوب و امید و اعتمادسازی با مردم محلی است و این مهمست که خوشبختانه می بینیم این کار انجام می شود.
ابتکار بیان کرد: از این دست مراکز با همکاری سازمان های مردم نهاد بیش از ۹۰ مرکز با سازمان بهزیستی و اورژانس اجتماعی در سطح کشور کار می کنند و اینها با هم پیوند دارند.
وی اظهار داشت: اساسا یک بخشی باید حاکمیتی باشد؛ بخشی است که باید از حمایت قوه قضاییه و در صورت لازم از مداخله نیروی انتظامی برخوردار باشد اما قسمتی از کار هم به مردم واسپاری شده و آن بخش بخشی است که بیشتر جنبه توان افزایی، آموزش و کاهش لطمه ها و افزایش مهارتهای زندگی را دارد.
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اظهار داشت: امید است زمینه برای توسعه این مراکز فراهم باشد و دولت آینده نیز با همین نگاه توسعه دهد و از بخش غیردولتی و سازمانهای مردم حمایت کند و این فرصتی باشد تا بتوانند به شکل اساسی با لطمه ها در موضوعات مختلف همچون لطمه های زنان و کودکان مقابله کنند.1400/04/25
22:02:13
0.0 / 5
211
تگهای خبر: خانواده , خدمات , دولت , زنان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان