رییس انجمن داروسازان ایران:

آئین نامه تاسیس داروخانه ها را متوقف و بازنگری كنید

آئین نامه تاسیس داروخانه ها را متوقف و بازنگری كنید

رئیس انجمن داروسازان ایران، توقف اجرای آئین نامه جدید تاسیس داروخانه ها و بازنگری مجدد آنرا خواهان شد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی انجمن داروسازان ایران، محمدباقر ضیا - رئیس انجمن داروسازان ایران در مجمع عمومی نمایندگان انجمن داروسازان ایران که بابت آئین نامه جدید تاسیس داروخانه برگزار شده بود، خطاب به رئیس سازمان غذا و دارو اظهار داشت: بارها از مسئولین سازمان غذاودارو درخواست کرده ایم که پشت درهای بسته برای سرنوشت داروسازها تصمیم نگیرید. این آئین نامه مطمئنا کارشناسی نیست و یک بدعت خطرناک می باشد. شک نکنید پنج سال دیگر پشیمان می شویم، چون اساس کار درست نیست.
وی تدوین این آئین نامه را به کام سرمایه دارها خواند و اظهار داشت: ما از سیستمی که ما را به این روز انداخته است، گله داریم. سرمایه داران سیری ناپذیری که دنبال سود بیشتر هستند، با این آئین نامه پر و بال می گیرند.
ضیا اضافه کرد: امروز شرکتهای دارویی هم دارند نفس داروخانه ها را می گیرند و متاسفانه اغلب آئین نامه های انضباطی، بر سر داروخانه ها هوار شده است.
وی اظهار داشت: حتی داروسازان جوان هم از این آئین نامه صدمه خواهند دید و چند سال بعد متوجه خواهند شد که بزرگترین کلاه بر سر داروسازها رفته بخصوص داروسازان جوان رفته است.
منبع:

1400/03/27
11:23:56
0.0 / 5
203
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان