ابتكار:

در مناظره دیشب چرا یك سوال درمورد چالشهای اقتصاد ایران مطرح نشد؟

در مناظره دیشب چرا یك سوال درمورد چالشهای اقتصاد ایران مطرح نشد؟

به گزارش خاتون یار معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری اظهار داشت: ‏برای خیلی از مردم این سؤال مطرح شده که درمحور اقتصادی ‎مناظره دیشب چرا حتی یک سؤال درمورد با اهمیت ترین چالشهای اقتصاد ایران مطرح نشد؟.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، معصومه ابتکار در حساب توئیتری خود نوشت: " ‏برای خیلی از مردم این سؤال مطرح شده که درمحور اقتصادی ‎مناظره دیشب چرا حتی یک سؤال در مورد با اهمیت ترین چالشهای اقتصاد ایران مطرح نشد؟
•اثر سالها تحریم
•اثر ‎برجام براقتصاد
•اثر سالها جنگ روانی خارجی و داخلی براقتصاد
•اثر پاندمی کرونا بر اقتصاد
•اثر دولت سایه و زورمند بر ‎اقتصاد "به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، نخستین مناظره هفت نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری با محوریت مباحث "اقتصادی"، روز گذشته (۱۵ خرداد) ساعت ۱۷ اجرا شد.
در این مناظره پرسشهای اقتصادی پیرامون رفع موانع تولید، اصلاح پروسه بودجه ریزی کشور، ابر بدهکاران بانکی، جلوگیری از فرار مالیاتی، تقویت ارزش پول ملی، کنترل نقدینگی، محرومیت زدایی، پروسه خصوصی سازی، استفاده از ظرفیت معادن کشور، راه حل برای واردات بی رویه، مقابله با زمین خواری و اولویت سرمایه گذاری برای توسعه صنعتی و اقتصادی عنوان شد.
همین طور مباحث پیرامون عبور از اقتصاد مبتنی بر نفت، کنترل قیمت ها و تنظیم بازار، کاهش ضایعات بخش کشاورزی، بومی گزینی، راه حل برای تغییر کاربری و تخریب محیط زیست، شهرک های صنعتی، رهکار مقابله با بیکاری و مهاجرت جوانان، فقر و فساد و کنترل تورم از دیگر سوالات مطرح شده در این مناظره بود.
منبع:

1400/03/17
13:30:00
0.0 / 5
268
تگهای خبر: تولید , خانواده , دولت , زنان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان