دستور رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی برای دلجویی و رسیدگی به خبرنگار مضروب

دستور رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی برای دلجویی و رسیدگی به خبرنگار مضروب

خاتون یار: رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نسبت به ضرب و شتم یک خبرنگار از طرف نیروی حراست در یکی از مراکز تجمیعی واکسیناسیون تحت پوشش این دانشگاه، واکنش نشان داد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی در نامه ای به خانم کریمی -مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آورده است: « باتوجه به حادثه تلخ پیش آمده در ارتباط با یکی از خبرنگاران محترم رسانه سرکار خانم فائزه مومنی که سبب تکدر خاطر شدید اعضای هیات رئیسه دانشگاه گردید، لازم است در اسرع وقت مراتب عذر خواهی و پوزش این دانشگاه از ایشان و همین طور جامعه وزین خبری اعلام گردد و ضروری ست در اسرع وقت نسبت به دلجویی از نامبرده اقدامات لازم به عمل آید.
باتوجه به تعامل سازنده و راهبردی بین زحمتکشان خدوم عرصه سلامت و همکاران عزیز در عرصه خبری که تجلی آن در این روزهای سخت مقابله با کرونا قبل از هر زمان دیگری ضرورت آن احساس می گردد حفظ این رابطه وثیق با اصحاب رسانه و استمرار آن بیش از هر زمان دیگری باید مورد ابرام قرار گیرد.
خواهشمند است با بهره گیری از همه ظرفیت های اداری در زمینه تعمیق این روابط بیش از هر زمان دیگری اهتمام ورزید.
از آنجایی که در یکی از بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه و تحت نظر رئیس بیمارستان، خدمات درمانی به ایشان ارائه گردیده است تا حصول نتیجه قطعی درمان، پیگیری های لازم صورت گیرد.»
منبع:

1400/02/29
19:45:43
0.0 / 5
458
تگهای خبر: بیمار , پزشك , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان