دستگیری فروشنده انسولین های تقلبی در تهران

دستگیری فروشنده انسولین های تقلبی در تهران

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری فردی که مبادرت به فروش انسولین های تقلبی در فضای مجازی کرده بود، آگاهی داد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، سرهنگ داوود معظمی گودرزی در حاشیه دستگیری این فرد اظهار داشت: مدتی قبل فردی به پلیس فتای تهران بزرگ مراجعه و اعلام نمود که باتوجه به نیاز مادرش به تهیه انسولین، مبادرت به جستجو برای تهیه آن در فضای مجازی کرده و در جریان آن با فرد ناشناس که خودرا از وارد کنندگان این دارو معرفی کرده بود، آشنا شده است. شاکی بعد از صحبت اولیه با این فرد مبلغ پنجاه میلیون ریال را حسابش واریز کرده و این فرد نیز مدتی بعد مبادرت به ارسال داروی سفارش داده شده به آدرس شاکی کرده است.
وی با اعلان اینکه شاکی در هنگام تزریق انسولین ها متوجه تقلبی و تاریخ مصرف گذشته بودن آن شده است، اظهار داشت: با دریافت این اطلاعات کارشناسان پلیس فتا پایتخت تحقیقات خودرا آغاز نموده و با بهره بردن از روش های علمی و اقدامات فنی فرد مذکور را در فضای مجازی شناسایی و بعد از ستاندن دستور قضایی در عمملیاتی در غرب تهران دستگیر کردند.
گودرزی با اعلان اینکه در بازرسی از محل بیش از ۲۰۰ قلم انسولین غیرقابل استفاده کشف وضبط شد، اظهار داشت: همین طور در تحقیقات ماموران مشخص شد متهم با جعل هویت افراد مختلف در عرصه پزشکی در فضای مجازی مبادرت به فروش داروهای فاسد و غیرقابل استفاده تحت عنوان انسولین کرده است.
بگفته رئیس پلیس فتای تهران بزرگ برای متهم دستگیر شده پرونده ای تشکیل شد و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.1400/02/12
23:12:01
0.0 / 5
318
تگهای خبر: پزشك , تحقیقات , دارو , علمی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان