افزایش 67 درصدی مستمری مددجویان امسال بعلاوه ارقام مستمریها

افزایش 67 درصدی مستمری مددجویان امسال بعلاوه ارقام مستمریها

به گزارش خاتون یار رئیس کمیته امداد اظهار داشت: مستمری خانواده های تحت حمایت امسال به صورت میانگین ۶۷ درصد افزایش پیدا کرده است.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، سیدمرتضی بختیاری با تقدیر از تلاشهای نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تصویب رقم نهایی مستمری مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی اظهار داشت: در لایحه بودجه ۱۴۰۰ افزایش ۲۵ مستمری مددجویان پیشنهاد شده بود که با پیگیری سازمان های حمایتی و نمایندگان، بعد از بررسی های کارشناسی، در نهایت با تخصیص بودجه از محل تبصره ۱۴، افزایش ۶۷ درصدی مستمری خانواده های تحت حمایت به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید.
رئیس کمیته امداد با تشریح جزئیات ارقام مستمری پرداختی به خانواده های تحت حمایت امسال اظهار داشت: خانواده مددجوی تک نفره سال قبل مبلغ ۱۹۸ هزار تومان مستمری دریافت می کرد که این رقم امسال به ۳۵۰ هزار تومان می رسد. همینطور رقم پرداختی برای خانواده دو نفره از ۳۳۱ هزار تومان به۵۰۰ هزار تومان و برای خانواده سه نفره از ۴۳۰ هزار تومان به ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.
بختیاری افزود: در سال ۱۴۰۰ خانواده چهار نفره تحت حمایت ۹۰۰ هزار تومان و خانواده پنج نفر به بالا یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان مستمری دریافت خواهد نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رئیس کمیته امداد اظهار داشت: بی گمان پرداخت این ارقام پاسخگوی تمام نیازهای خانواده های تحت حمایت نیست اما امیدواریم با کمک مردم نیکوکار بتوانیم در حد توان مشکلات جامعه هدف را برطرف نماییم.
منبع:

1400/02/06
13:46:01
0.0 / 5
433
تگهای خبر: خانواده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان