محدودیت رفت وآمد به استان بوشهر

محدودیت رفت وآمد به استان بوشهر

خاتون یار: بوشهر معاون سیاسی استاندار بوشهر از ایجاد محدودیت در رفت و آمد به مرکز استان به علت رنگ بندی جدید کرونایی توسط ستاد کرونای کشور اطلاع داد.


محمدتقی ایرانی با بیان ایجاد محدودیت های جدید اظهار نمود: با بیان ستاد کرونای کشور، شهرستان بوشهر از رنگ زرد به نارنجی کرونایی تغییر نمود و محدودیت های جدیدی در رفت و آمد به و از این شهرستان بوجود آمده است.
وی با تبریک سال نو به مردم استان بوشهر و سراسر کشور و آرزوی سالی پر از موفقیت و سلامتی برای همگان اضافه کرد: برابر اعلام جدید وضعیت شهرها از جانب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهرستان بوشهر به رنگ نارنجی درآمده که برابر مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، مسافرت "از " و "به " این شهرستان ممنوع می باشد.
معاون سیاسی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه بر مبنای اعلام وزارت بهداشت، از روز اول فروردین اعمال ممنوعیت صورت می پذیرد.
وی تصریح کرد: در رنگ بندی جدید و با بیان ستاد ملی کرونا، ۷۲ ساعت به مسافرین شهرهای قرمز و نارنجی (شهرهایی که جدیدا قرمز و نارنجی شده اند)، فرصت بازگشت داده می شود و جریمه پس از اتمام مهلت تعیین شده اعمال می شود.
ایرانی بیان نمود: با هماهنگی نیروی انتظامی (راهنمایی و رانندگی) نسبت به اعمال ممنوعیت از اول فروردین اقدام می شود.1400/01/01
12:27:12
0.0 / 5
630
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان