امهال حق بیمه سهم كارفرمایی كسب و كارهای لطمه دیده از كرونا در حوزه ورزش و جوانان

امهال حق بیمه سهم كارفرمایی كسب و كارهای لطمه دیده از كرونا در حوزه ورزش و جوانان

خاتون یار: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور بخشنامه ای شرایط استفاده از امهال در پرداخت حق بیمه کسب و کارهای به شدت لطمه دیده از کرونا در حوزه ورزش و جوانان را ابلاغ نمود.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، براساس بخشنامه صادر شده توسط دکتر مصطفی سالاری پیرو بخشنامه های قبلی سازمان تامین اجتماعی در رابطه با امهال حق بیمه سهم کارفرمایی فعالیتها و کارگاه های به شدت لطمه دیده از شیوع بیماری کرونا و در اجرای مصوبات چهل و هفتمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا و بمنظور پشتیبانی از کسب و کارهای لطمه دیده حوزه ورزش و جوانان در مقابله با نتایج اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا موضوع نامه دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، کارهای اقتصادی مشمول امهال حق بیمه سهم کارفرمایی موضوع بخشنامه های فوق الذکر به مراکز اجرائی سازمان تامین اجتماعی ابلاغ می شود.
کلیه کارگاه هایی که فعالیت آنها منطبق با جدول کارهای اقتصادی حوزه ورزش و جوانان است، می توانند از تسهیلات پیش بینی شده در مصوبات مذکور (امهال بیست درصد حق بیمه سهم کارفرمایی لغایت اختتام سال ۱۳۹۹) بهره مند شوند.
کارفرمایان کارگاه های مذکور که با ارسال فهرست کارکنان شاغل در کارگاه نسبت به پرداخت حداقل 10 درصد حق بیمه متعلقه اقدام می کنند، می بایست حداکثر تا اختتام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ نسبت به تعیین تکلیف حق بیمه معوق شده سهم کارفرمایی سال ۱۳۹۹ اقدام نمایند.
این کارفرمایان می توانند در اردیبهشت سال ۱۴۰۰ نسبت به پرداخت یکجا و یا تقسیط حق بیمه به تناسب تعداد ماه هایی که حق بیمه سهم کارفرمایی مربوطه امهال شده است؛ حداکثر تا ۶ ماه اقدام نمایند.
در صورت پرداخت یکجای بدهی مربوطه و یا ترتیب پرداخت آن به شرح فوق، بدهی مزبور از شمول جرائم تاخیر تادیه پرداخت حق بیمه معاف خواهد بود.
عناوین فعالیت مشمول این بخشنامه:
ماساژ، سونا، سالن سونا و ماساژ، هیئت دوچرخه سواری، هیئت ورزشهای همگانی، هیئت آمادگی جسمانی و ایروبیک، باشگاه بدنسازی لاغرسازی پرورش اندام، هیئت شنا، کلوپ ورزشی، سالن کشتی، سالن ژیمناستیک، سالن پینگ پنگ، سالن بولینگ، سالن اسکی روی یخ، سالن استخرشنا سرپوشیده و عادی، باشگاه ورزشی، باشگاه اسب سواری(سوارکاری)، استخر شناسرپوشیده وعادی، استادیوم ورزشی، هیئت فوتبال، هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی است.1399/11/13
15:40:20
0.0 / 5
938
تگهای خبر: بیمار , بیماری , ماساژ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان