بررسی مشكلات مدارس غیردولتی و آموزشگاه های زبان در تامین اجتماعی

بررسی مشكلات مدارس غیردولتی و آموزشگاه های زبان در تامین اجتماعی

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با اشاره به سهم خوب اشتغال مراکز آموزشی غیردولتی، اظهار داشت: از ایجاد هر گونه تسهیلات بیمه ای برای این مراکز که موجب افزایش اشتغال شود استقبال می نماییم و آماده همکاری کارشناسی در این مساله هستیم.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، مهرداد قریب در جلسه ای با نمایندگان انجمن های مدیران مدارس و آموزشگاه های غیردولتی و آموزشگاه های زبان های خارجی اظهار نمود: تامین اجتماعی نهادی عمومی و غیردولتی است و در قبال حق بیمه دریافتی تعهدات کوتاه مدت و طولانی مدت ارائه می کند.
وی با اعلان اینکه نرخ حق بیمه تامین اجتماعی ثابت است، اضافه کرد: بخشی ازکارفرمایان برمبنای قوانین مصوب مجلس از معافیت بیمه ای استفاده کردند که در تعهد دولت می باشد.
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با اشاره به جامعه ۴۴ میلیون نفری تحت پوشش این سازمان، اظهار نمود: ماهیانه بطور متوسط ۱۵ هزار میلیارد تومان برای خدمت رسانی به این جامعه بزرگ هزینه می شود و تامین اجتماعی بر طبق محاسبات بیمه ای مکلف است منابع و مصارف را مدیریت کند.
قریب افزود: امکان استفاده بیشتر از ظرفیت مشوق های بیمه ای موجود برای جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی و پشتیبانی از آموزشگاه های غیردولتی نیز وجود دارد و آماده همکاری در این مساله با انجمن های ذیربط هستیم.
وی بر لزوم استفاده تمامی مربیان و افراد شاغل پاره وقت مراکز آموزشی غیردولتی از خدمات تامین اجتماعی تاکید کرد و اظهار داشت: قوانین کار و تامین اجتماعی تعهدات قانونی مشخصی را برای مدیران این مراکز تعیین کرده است و ما آمادگی داریم که برای انجمن های این مراکز آموزشی جلسات آموزشی برگزار نماییم تا از حقوق و تعهدات قانونی خود در حیطه تامین اجتماعی آشنایی بیشتری داشته باشند.
دکتر عیسی منصوری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این نشست اظهار داشت: در دوره شیوع ویروس کرونا تلاش زیادی کردیم که آموزشگاههای غیردولتی مشمول حمایت های مختلف شوند و در طول این مدت خدمات و حمایت های مختلفی از مراکز آموزشی غیردولتی صورت گرفته است.
وی با اشاره به اقدامات مختلف صورت گرفته برای پشتیبانی از مربیان فاقد بیمه آموزشگاه ها، اظهار داشت: در وضعیت بحرانی مربیان دارای پوشش بیمه ای شرایط بسیار بهتری داشتند و از خدمات تامین اجتماعی استفاده کردند و این مساله اهمیت استفاده تمامی مربیان از بیمه تامین اجتماعی را نشان داد و جا دارد که بیمه مربیان آموزشگاه های غیردولتی در آینده بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این نشست نمایندگان انجمن های مدیران مدارس و آموزشگاه های غیردولتی و آموزشگاه های زبان های خارجی به بیان دیدگاه های خود درباره خدمات تامین اجتماعی به مربیان این مراکز پرداختند.1399/10/25
19:57:25
0.0 / 5
1049
تگهای خبر: آموزشی , خدمات , دولت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان