تزریق واكسن ایرانی كرونا به داوطلب چهارم ظهر امروز

تزریق واكسن ایرانی كرونا به داوطلب چهارم ظهر امروز

به گزارش خاتون یار مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا ستاد اجرائی فرمان حضرت امام خمینی (ره) ضمن اعلام اینکه وضعیت جسمانی سه داوطلب اول تست انسانی واکسن ایرانی کرونا خوب است اظهار داشت: طبق مجوز کتبی که از کمیته ایمنی ستاندن کرده ایم، مجاز هستیم در این هفته به روی چهار داوطلب دیگر تزریق انجام دهیم.


دکتر حامد حسینی در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت جسمانی و سلامت سه داوطلب اول تزریق واکسن کرونای ستاد اجرائی فرمان امام در فاز یک مطالعات بالینی اظهار نمود: حال سه داوطلب اول خوب است. فردا بامداد خونگیری اختتام روز هفتمشان انجام می شود و به منزل می روند.
وی درباره روال انجام تست انسانی واکسن بر روی داوطلبان دیگر نیز اظهار داشت: طبق مجوز کتبی که از کمیته ایمنی ستاندن کرده ایم، مجاز هستیم در این هفته به روی چهار داوطلب دیگر تزریق انجام دهیم.
مدیر گروه مطالعات بالینی واکسن ایرانی کرونا اضافه کرد: دیتاهای لازم را اختتام هفته در اختیار کمیته ایمنی قرار می دهیم و بعد اجازه تزریق به روی هفت نفر دیگر را می گیریم.
حسینی با اعلان اینکه امروز نخستین تزریق را انجام می دهیم و تا اختتام فردا چهار مورد را تمام می نماییم اظهار داشت: روند تزریق اینطور است که اولی را انجام می دهیم و خیالمان که راحت شد همه چیز خوب است، تزریق بعدی انجام می شود، بدین سبب امروز ظهر نخستین تزریق را انجام می دهیم و تا اختتام فردا هر چهار مورد انجام شده است.
مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا ستاد اجرائی فرمان حضرت امام خمینی (ره) افزود: انتظار داریم مطالعه ما دوماهه تمام شود. ابتدا روال کندتر پیش می رود چون دقت بیشتر است و بعد اجازه داده می شود تزریق را برای تعداد افراد بیشتری انجام دهیم.
منبع:

1399/10/15
13:56:03
0.0 / 5
1029
تگهای خبر: سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان