عرضه خدمت سازمان جوانان هلال احمر به 1 و نیم میلیون نفر در طرح ناظران سلامت

عرضه خدمت سازمان جوانان هلال احمر به 1 و نیم میلیون نفر در طرح ناظران سلامت

به گزارش خاتون یار رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اظهار داشت: از آغاز طرح ناظران سلامت 1.5 میلیون نفر از خدمت سازمان جوانان هلال احمر بهره مند شده اند.


محمد گل فشان در گفتگو با ایسنا، درباره خدمات عرضه شده از جانب جوانان هلال احمری در طرح ملی "ناظران سلامت" اظهار داشت: این طرح بعد از آخر طرح آمران سلامت و از آغاز آذرماه سالجاری با هدف مهار اپیدمی کرونا اجرایی شده که در آن ۲۹ هزار تیم متشکل از ۵۶ هزار عضوجوان داوطلب جمعیت هلال احمر مشارکت دارند.
گل فشان اظهار داشت: جمعیت هلال احمر از آغاز بحران کرونا با بسیج همه امکانات نرم افزاری و سخت افزاری و هم افزایی با سایر دستگاههای اجرایی در عرصه مهار این ویروس منحوس مشارکت داشته است.
وی در مورد ماهیت طرح "ناظران سلامت" اظهار داشت: در چارچوب این طرح تیم های آموزش دیده جمعیت هلال احمر متشکل از اعضای جوانان داوطلب سراسر کشور با حضور در مناطق مختلف شهری و روستایی بخصوص در معابر، پارک ها، فروشگاه ها، ایستگاه های تاکسی و اتوبوس و سایر اماکنی که تجمع جمعیت وجود دارد نسبت به بررسی شرایط بهداشتی و رعایت استانداردهای خودمراقبتی ارزیابی لازم را با مشارکت ناظران بهداشت انجام داده و شهروندان را به رعایت اصول بهداشت فردی و اجتماعی با هدف قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا ترغیب می کنند.
به قول گل فشان، تا کنون خدمات طرح ناظران سلامت به بیشتر از یک و نیم میلیون نفر عرضه شده است.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اضافه کرد: همینطور در جهت مسئولیت اجرایی بسیج جامعه پزشکی در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با انعقاد تفاهم نامه ای مبادرت به همکاری و مشارکت در اجرای طرح های مراقب سلامت در جهت مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ به شیوه محله محور و با هدف ارتقاء سطح خدمات ترویجی، مراقبتی، حمایتی و نظارتی به اقشار مختلف جامعه در جهت مقابله با شیوع کرونا کرده است.
منبع:

1399/10/03
22:40:19
5.0 / 5
913
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان