جزئیات قرارداد جدید بیمه تكمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی

جزئیات قرارداد جدید بیمه تكمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی

خاتون یار: رئیس كانون عالی كارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی، جزئیات قرارداد جدید بیمه تكمیلی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان را اعلام نمود.علی اصغر بیات در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: اختتام آبان ماه مهلت قرارداد بیمه تکمیلی فعلی به پایان می رسد و قرارداد جدید با آتیه سازان حافظ تا ۳۰ آبان ۱۴۰۰ تمدید می شود.

وی اضافه کرد: جلسات و مذاکراتی با تامین اجتماعی انجام و مبلغ مشارکت سازمان در بیمه تکمیلی هفت برابر شد و از ۳۰۰۰ تومان به ۲۱ هزار تومان رسید.

رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی با بیان اینکه مبلغ حق بیمه تکمیلی در قرارداد جدید به ازای هر نفر ۶۵ هزار تومان تعیین شده است، اظهار داشت: این مبلغ در سال قبل ۴۴ هزار تومان بود.

بیات افزود: در قرارداد جدید سقف تعهدات درمان فوق تخصصی، از ۲۰ به ۴۰ میلیون تومان و سقف تعهدات بستری عمومی هم از شش به ۱۲ میلیون تومان افزایش یافته است.

به گفته وی تعهدات خدمات پاراکلینیک و خدمات تشخیصی درمانی سرپایی شامل انواع آنژیوگرافی و سی تی آنژیوگرافی، انواع اسکن، انواع سی تی اسکن، انواع رادیولوژی، انواع ام آر آی و بسیاری دیگر از خدمات را به میزان یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان افزایش یافته و تعهدات مربوط به خدمات درمانی عمل های مجاز سرپایی، انواع آزمایش ها، لیزیک، بیماران خاص و صعب العلاج و … نیز مشمول افزایش های خوبی شده است.

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در آخر اظهارکرد: برای بیماران کرونائی نیز سقف پرداخت هزینه تست، آزمایش و بستری، شش میلیون تومان بود که به سقف ۴۰ میلیون تومان رسیده است.

منبع:

1399/08/26
15:24:13
5.0 / 5
1410
تگهای خبر: بیمار , خدمات , درمان , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان