با تاكید بر لزوم پرداخت مطالبات و كارانه های كادر درمانی

زالی: تشویق كادر درمان باید در پیوست های واقعی پدیدار شود

زالی: تشویق كادر درمان باید در پیوست های واقعی پدیدار شود

فرمانده ستاد مقابله با كرونای استان تهران با اشاره به شهادت 200 تن از جامعه پزشكی در عرصه مبارزه با كرونا، اظهار داشت: مهمترین درخواست امروز ما از مردم رعایت پروتكل های بهداشتی است تا كادر درمان بتواند فرصتی برای استراحت داشته باشند.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی در مراسم نشست روز جهانی بیهوشی ضمن پاسداشت این روز اظهار داشت: طی سالیان گذشته شاهد پیشرفت های قابل توجه همکارانمان در کادر بیهوشی بوده ایم. در صورتیکه این عزیزان نبودند هر روز در نقاط مختلفی از کشور به مشکل برمی خوردیم. امروز جامعه پر افتخار بیهوشی ایران در بالاترین رتبه های وجاهت آمیز علمی خود قرار دارد.

وی با اشاره به اقدامات سازمان نظام پزشکی از روزهای آغازین انتشار کرونا در کشور اظهار داشت: بخش اصلی مقابله با کرونا جامعه پزشکی هستند که با رشادت های خود تن بر آتش کرونا زده اند. تابحال حدودا 200 شهید از جامعه پزشکی داشته ایم که گروه قابل توجهی از آنها ا زگروه بیهوشی بودند چونکه متخصصان بیهوشی در شرایط پر التهاب در آی سی یو با بیماران شدید کرونا در ارتباط هستند و شغل آنها یکی از پر ریسک ترین مشاغل گروه پزشکی است.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران افزود: امروز اذهان مردم پذیرفته است که پیوندی میان خاکی پوشان دفاع مقدس و سفید پوشان عرصه سلامت وجود دارد و همان نگاه مهرورزانه سالیان قبل خویش را نثار جامعه پزشکی می کند. کادر درمان در حال جنگ نابرابر با ویروس منحوس کرونا هستند. مهمترین درخواست امروز ما از مردم رعایت پروتکل های بهداشتی است تا کادر درمان بتواند فرصتی برای استراحت داشته باشند.

ایشان در ادامه اضافه کرد: تشویق کادر درمان باید در پیوست های واقعی پدیدار شود و مطالبات و کارانه های معوق این عزیزان بموقع و به صورت عملیاتی پرداخت گردد. باآنکه جامعه پزشکی به خاطر پاداش فعالیت نمی کند اما ما باید در رسته های بالاتر باید وظایف خودر ا در قبال این عزیزان انجام داده و خواسته های مالی و معیشتی آنها را فراهم نماییم تا وعده های که می دهیم محقق شود.
1399/07/22
13:16:22
5.0 / 5
1211
تگهای خبر: بیمار , پزشك , درمان , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان