افزایش ۱۵ درصدی مستمری مددجویان بهزیستی از مرداد بعلاوه جزئیات

افزایش ۱۵ درصدی مستمری مددجویان بهزیستی از مرداد بعلاوه جزئیات

به گزارش خاتون یار رئیس سازمان بهزیستی جزئیات افزایش مستمری مددجویان و مستمری بگیران این سازمان از مرداد ماه را اعلام نمود.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، وحید قبادی دانا در جمع خبرنگاران در اینباره اظهار نمود: با مساعدت سازمان برنامه و بودجه و هدفمندسازی یارانه ها در هفته دولت مبلغ مستمری پرداختی برای مددجویان سازمان بهزیستی از محل هدفمندی یارانه ها در ماه مرداد با افزایش ۱۵ درصدی نسبت به قبل بر روی کارت بانکی مددجویان شارژ شد.
وی ادامه داد: بر این اساس خانوار یک نفره مبلغ دریافتی شان از محل هدفمندی یارانه ها بعنوان مستمری از ۱۰۸ به ۱۲۵ هزار تومان، خانوار دونفره از ۲۱۵ به ۲۴۸ هزار تومان، خانوار سه نفره از ۲۸۹ به ۳۳۲ هزار تومان، خانوار چهار نفره از ۳۸۴ به ۴۴۲ هزار تومان و خانوار پنج نفره از ۴۱۶ به ۴۷۹ هزار تومان افزایش یافت و این مبلغ برای ماه مرداد بر روی کارت بانکی آنها شارژ شد.
رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه همینطور از محل اعتبارات سازمان بهزیستی هم مبالغی، ماهانه به مددجویان اختصاص می یابد اظهار داشت: ازاین رو با احتساب مبالغی که از محل اعتبارات بهزیستی و از محل هدفمندی یارانه ها پرداخت می شود، حداقل عدد مستمری که خانوارهای تحت پوشش دریافت می کنند برای خانوار یک نفره ۱۸۸ هزار و ۵۰۰ تومان و برای خانوار پنج نفره ۵۹۹ هزار تومان خواهد بود.
قبادی دانا اضافه کرد: امیدواریم با تخصیص منابع از جانب سازمان برنامه بتوانیم مابه التفاوت افزایش مستمری را برای ماه های فروردین تا تیرماه در آینده نزدیک بپردازیم.
به قول وی، این مبلغ از این پس در ماه های آینده هم اعمال خواهد شد.1399/06/03
13:31:58
5.0 / 5
1437
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان