شمار مبتلایان واقعی كرونا در آمریكا تا ۲۴ برابر بیشتر از آمارهای رسمی

شمار مبتلایان واقعی كرونا در آمریكا تا ۲۴ برابر بیشتر از آمارهای رسمی

به گزارش خاتون یار طبق مطالعه جدیدی كه روز گذشته (سه شنبه) انتشار یافت، شمار واقعی مبتلایان به كرونا در ایالات متحده امكان دارد ۶ تا ۲۴ برابر بیشتر از آمارهای رسمی باشد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، در مطالعه مقطعی ۱۶ هزار و ۲۵ نمونه بالینی رسوبی از جانب مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری های آمریکا (CDC) نسبت افراد با آنتی بادی های قابل کشف کروناویروس جدید را از یک درصد در منطقه خلیج سان فرانسیسکو تا ۶.۹ درصد در شهر نیویورک برآورد کردند.
در این مطالعه آزمایش سرولوژیکی روی نمونه های سرم رسوب کرده از افراد در هر سنی انجام شده است. نمونه های سرم از ۲۳ مارس تا ۱۲ مه برای آزمایشات بالینی معمول توسط دو شرکت آزمایشگاهی تجاری جمع آوری شدند.
به قول کارشناسان این مطالعه، نتایج آزمایش ها برای هر منطقه نشان داده است که شمار مبتلایان به کرونا بسیار بیشتر از شمار مبتلایان گزارش شده در طول دوره این مطالعه بوده است.
در بیشتر مناطق، شمار مبتلایان واقعی کرونا احتمالاً بیشتر از ۱۰ برابر موارد گزارش شده رسمی بوده است. این در شرایطی است که طبق این مطالعه، اغلب افراد در هر منطقه فاقد آنتی بادی قابل شناسایی کروناویروس جدید بودند.
بنا بر گزارش خبرگزاری شینهوا، بر طبق این مطالعه شمار مبتلایان واقعی بیماری کووید-۱۹ در ایالات متحده آمریکا بین ۶ تا ۲۴ برابر آمارهای رسمی اعلام شده، برآورد شده است.
منبع:

1399/05/01
22:22:15
5.0 / 5
1750
تگهای خبر: بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان