جوكار:

مسؤلان باید در استفاده از ماسك پیش قدم باشند

مسؤلان باید در استفاده از ماسك پیش قدم باشند

رئیس كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها تصریح كرد كه مسؤلان باید بعنوان الگو در استفاده از ماسك و رعایت پروتكل های بهداشتی پیش قدم بوده و مردم را تشویق كنند تا استفاده از ماسك را جدی بگیرند.


محمد صالح جوکار در گفتگو با ایسنا، با اشاره به لزوم استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی از جانب مردم و مسؤلان و شرکت در پویش «من هم ماسک می زنم»، بیان نمود: اگر بخواهیم از بلای ویروس کرونا خلاص شویم چاره ای جز استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی نداریم. مادامی که زنجیره انتقال ویروس قطع نشود به هیچ عنوان نمی گردد این ویروس را شکست داد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانیم با این ویروس مقابله نماییم. همان گونه که مقام معظم رهبری تاکید داشتند تصمیمات ستاد ملی کرونا باید از جانب همه بخش ها و آحاد جامعه اجرا شود و همه لازم است در قالب تصمیمات این ستاد حرکت نماییم. برای فرهنگ سازی به منظور استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی باید شناخت کافی در مورد این ویروس به مردم داده شود.
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مسؤلان بعنوان الگو باید پیش قدم شده و از ماسک و وسائل بهداشتی استفاده کنند. سپس باید از مردم تقاضا نماییم برای حفظ سلامتی خود به پروتکل های بهداشتی توجه داشته و از ماسک استفاده کنند.
ایشان در ادامه تصریح کرد: بی توجهی به پروتکل های بهداشتی هزینه های سنگینی را در آینده برای کشور رقم می زند. باید همگان استفاده از ماسک را جدی تلقی کنند. افرادی که در استفاده از ماسک کوتاهی می کنند به حقوق مردم تعدی کرده و در حق خود و دیگران ظلم می کنند باید با این افراد برخورد شود.
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها افزود: همان گونه که مردم در پیک اول این ویروس همکاری شایسته ای داشته و بدون هیچ اقدام قهری و برخورد قضایی خود پروتکل ها را رعایت کردند، در این مقطع هم شایسته است که مردم به میدان آمده و پروتکل های بهداشتی را جدی تلقی کنند.
منبع:

1399/04/11
13:54:30
5.0 / 5
2424
تگهای خبر: سلامت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان