دومین جلسه از مجموعه نشستهای تخصصی حوزه خانواده

خضریان: مجلس آتی اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان را پیگیری می كند

خضریان: مجلس آتی اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان را پیگیری می كند

به گزارش خاتون یار دومین جلسه از مجموعه نشستهای تخصصی حوزه خانواده با محوریت پیگیری قانون ˮتسهیل ازدواج جوانانˮ دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 به میزبانی معاونت فرهنگسازی سازمان بسیج دانشجویی كشور با حضور علی خضریان منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی برگزار گردید.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، "نماینده دوازده میلیونی" عنوان دومین جلسه از مجموعه نشستهای تخصصی حوزه خانواده بود که با حضور علی خضریان منتخب مردم تهران و تعدادی از نمایندگان دانشجویان در محل سازمان بسیج دانشجویی (لانه جاسوسی سابق) برگزار گردید.
در این جلسه نمایندگانی از بسیج دانشجویی دانشگاههای انقلاب اسلامی، شاهد و آزاد تهران جنوب به بیان نظرات و مطالبات خود در جهت پیگیری اجرای قانون "تسهیل ازدواج جوانان" پرداختند.
در این جلسه علی خضریان با مهم دانستن تقویت ظرفیت اجتماعی بسیج دانشجویی، بر ورود جریانهای دانشجویی کشور به عمق مباحث اجتماعی تاکید کرد.
منتخب این دوره مردم تهران در مجلس شورای اسلامی استفاده از پیوست رسانهای را برای معرفی خدمات عرضه شده بسیج داشجویی همچون پیگیری تصویب قانون مذکور و هم افزایش مبلغ وام ازدواج را لازم و ضروری دانست.
وی در انتها ضمن تاکید بر ضرورت برنامهریزی صاحبنظران و اندیشمندان جبهه انقلاب برای آینده حوزه زنان-خانواده و ترویج سبک انقلابی خانواده خاطر نشان کرد، اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان گامی مهم در جهت بهبود وضعیت ازدواج جوانان در کشور است و ابراز امیدواری کرد مجلس آینده با پیگیری اجرای این قانون بتواند خدمتی را به جامعه دوازده میلیونی مجرد کشور عرضه کند.1399/02/24
15:53:52
5.0 / 5
2471
تگهای خبر: خانواده , خدمات , زنان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان