اجرای طرح خیر موثر در 78 ایستگاه متروی تهران و حومه

اجرای طرح خیر موثر در 78 ایستگاه متروی تهران و حومه

به گزارش خاتون یار معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اظهار داشت: باتوجه به الزامی شدن استفاده از ماسك در متروی تهران و با هدف پشتیبانی از افراد نیازمند، طرح خیر مؤثر در 78 ایستگاه و با 128 غرفه در ایستگاه های متروی تهران در حال انجام می باشد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، جوادی یگانه ظهر امروز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۹ در بازدید از غرفه های خیر موثر در ایستگاه تئاتر شهر واقع در خط ۴ مترو اضافه کرد: ایده این طرح توسط اداره کل امور بانوان معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران شکل گرفت و با همکاری معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران اجرا شد.
وی اظهار داشت: باتوجه به الزامی شدن استفاده از ماسک در مترو هر چقدر بتوانیم تعداد بیشتری از افراد را ترغیب نماییم تا در این طرح مشارکت کنند موفق تر عمل کرده ایم.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینکه این طرح با شعار «دو تا بخر، یکی هدیه بده» در حال اجراست اظهار داشت: ماسک های عرضه شده در این غرفه ها توسط زنان سرپرست خانوار دوخته شده و یکی از اهداف اجرای آن نیز حمایت و ایجاد اشتغال برای این بانوان است و با کمترین سود در اختیار مردم قرار می گیرد.
به گزارش مدیریت ارتباطات وامور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه؛ جوادی یگانه اظهار داشت: با این طرح در این روزها که تعداد زیادی از شهروندان با کاهش درامد و افزایش مخارج روبرو شده اند امیدواریم بتوانیم کمک کرده باشیم تا شهروندانی که نیاز به ماسک دارند از دیوار مهربانی ماسک رایگان دریافت نمایند.
منبع:

1399/02/22
17:25:13
5.0 / 5
2367
تگهای خبر: زنان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان