آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان كشوری از اول اردیبهشت

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان كشوری از اول اردیبهشت

به گزارش خاتون یار مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری با بیان آغاز ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان كشوری از اول اردیبهشت ماه، از تعویق در كسر اقساط ماه های فروردین و اردیبهشت وام ضروری ۷ میلیون تومانی و سهام بیمه ملت بازنشستگان این صندوق اطلاع داد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، اكبر افتخاری با بیان این خبر اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده و موافقت بانك صادرات كسر اقساط تسهیلات قرض الحسنه ۷ میلیون تومانی بازنشستگان كشوری در ماه های فروردین و اردیبهشت به تعویق افتاده و از حقوق بازنشستگان كسر نخواهد شد.

افتخاری همینطور اظهار داشت: علاوه بر این، مقرر شد اقساط وام ماه های فروردین و اردیبهشت برای آن دسته از بازنشستگانی كه سهام بیمه ملت را خریداری نموده اند هم به تعویق بیفتد و این اقساط از حقوق این افراد كسر نشود.

وی با اشاره به اینكه این مورد شامل اقساط وام ازدواج فرزندان بازنشستگان هم می شود، اظهار داشت: این تصمیم در قالب پشتیبانی از بازنشستگان در شرایط موجود و با همكاری صندوق بازنشستگی و نظام بانكی كشور اتخاذ شده است.

افتخاری با اشاره به صدور احكام سال ۹۹ بازنشستگان كشوری و پرداخت حقوق فروردین ماه همراه با افزایش های ناشی از ۱۵ درصد و همسان سازی اظهار داشت: تلاش شبانه روزی همكاران ما در بخش های مختلف صندوق برای سرعت بخشیدن به صدور احكام سال ۹۹ و پرداخت حقوق فروردین ماه برپایه احكام جدید كه برای اولین بار صورت گرفت، جای قدردانی دارد.ثبت نام اینترنتی وام ضروری از اول اردیبهشت

مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری در ادامه از آغاز ثبت نام مرحله دوم وام ضروری ۷ میلیون تومانی از اول اردیبهشت ماه ۹۹ اطلاع داد و اظهار داشت: این وام همانند مرحله نخست، به مبلغ ۷ میلیون تومان، با اقساط ۳۶ ماهه و با كارمزد ۴ درصد است.

افتخاری اظهار نمود: بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی كشوری می توانند از روز دوشنبه اول اردیبهشت ماه تا اول خرداد ماه به مدت یك ماه با رفتن به سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf.ir به صورت اینترنتی ثبت نام كنند. شرایط دریافت وام ضروری بازنشستگان در صفحه ثبت نام سایت درج خواهد شد.

به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی كشوری، وی خاطرنشان كرد: بعد از اتمام مهلت یك ماهه ثبت نام، سوابق متقاضیان همچون مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات، میزان حقوق و... بررسی شده و با اولویت بندی و برپایه میزان اعتبار تخصیصی از جانب بانك صادرات، «واجدین شرایط» تعیین و اسامی آنها از راه سایت صندوق اعلام خواهد شد.

افتخاری اضافه كرد: پرداخت مرحله دوم وام ضروری ۷ میلیون تومانی به حساب واجدین شرایط برپایه نوبت بندی و با عنایت به سقف تعیین شده توسط بانك عامل به صورت ماهانه انجام می شود.1399/01/29
22:34:10
5.0 / 5
3141
تگهای خبر: سایت , فرزند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان