اطلاعیه صندوق بازنشستگی درباب ارائه تسهیلات خرید كالا به بازنشستگان

اطلاعیه صندوق بازنشستگی درباب ارائه تسهیلات خرید كالا به بازنشستگان

خاتون یار: صندوق بازنشستگی كشوری با صدور اطلاعیه ای طرح یاری (ارائه تسهیلات خرید كالا به بازنشستگان كشوری) را اعلام نمود.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، صندوق بازنشستگی كشوری در اطلاعیه شماره یك طرح یاری (ارائه تسهیلات خرید كالا به بازنشستگان كشوری) اعلام نمود: جزئیات و اطلاعات مورد نیاز درباب طرح یاری به همراه سامانه اعتبارسنجی مشمولان در سایت صندوق بازنشستگی به آدرس cspf.ir دردسترس است.

در اطلاعیه شماره یك طرح یاری آمده است: بازنشستگان كشوری و وظیفه بگیران تك ورثه همسر قبل از مراجعه به فروشگاه های رفاه به سامانه اینترنتی بارگذاری شده در سایت صندوق بازنشستگی به آدرس cspf.ir با عنوان "طرح یاری" بازگشت و از وضعیت مشمول بودن خود آگاهی یابند. همین طور آخرین اطلاعات درباب طرح یاری در همین بخش قابل مشاهده می باشد.

نكته حائز اهمیت اینكه، اطلاعات سامانه مشمولان طرح یاری بر طبق آخرین حقوق دریافتی در دی ماه ۹۸ تنظیم شده است و اطلاعات بهمن ماه به زودی به روزرسانی خواهد شد. بدیهی است امكان استفاده از تسهیلات طرح یاری برای این دسته از بازنشستگانی كه به هر علت در دی ماه ۹۸ حقوق كمتر از ۱۲ میلیون ریال دریافت كرده اند، اما در بهمن ماه از این مقدار بالاتر دریافت می كنند، فراهم خواهد شد.
منبع:

1398/12/08
14:30:50
5.0 / 5
3546
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان