ارسال پیامك های جلوگیری از كرونا به مددجویان كمیته امداد

ارسال پیامك های جلوگیری از كرونا به مددجویان كمیته امداد

به گزارش خاتون یار مدیركل بهداشت و بیمه های اجتماعی و درمان كمیته امداد از عرضه آموزش های جلوگیری از كرونا برای جامعه هدف كمیته امداد اطلاع داد و اظهار داشت: كمیته امداد مطابق پروتكل های وزارت بهداشت، موارد ضروری و نكات بهداشتی لازم را به صورت پیامك به مددجویان اطلاع رسانی می كند.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، فریدون قربانی با اشاره به اینكه حدود یك میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از مددجویان كمیته امداد را سالمندان می سازند، اضافه كرد: علاوه بر این ۸۰ هزار بیمار صعب العلاج تحت حمایت كمیته امداد هستند كه احتیاج به مراقبت های بالاتری در مقابل ویروس كرونا دارند.
وی افزود: از حدود یك ماه قبل در جهت سیاست های وزارت بهداشت، پیشبینی های لازم در مورد جلوگیری از مبتلا شدن به كرونا در كمیته امداد انجام شده و بخشنامه های لازم به تمامی ادارات این نهاد ابلاغ گردیده است.
مدیركل بهداشت و بیمه های اجتماعی و درمان كمیته امداد تصریح كرد: به منظور كاهش ریسك انتقال ویروس به مددجویان سالمند، رجوع حضوری مددكاران به منازل این مددجویان غیر از موارد ضروری، كاهش یافته است. همینطور اطلاعات لازم و نكات بهداشتی به صورت پیامك به اطلاع مددجویان می رسد.
به گزارش سایت خبری كمیته امداد، قربانی تصریح كرد: هماهنگی های لازم با وزارت بهداشت انجام شده تا در عرضه هرگونه خدمات یا تمهیدات پیشبینی شده توسط این وزارتخانه، مددجویان كمیته امداد به علت شرایط خاص آنها، در اولویت دریافت خدمات بهداشتی و درمانی قرار بگیرند.
منبع:

1398/12/05
14:09:18
5.0 / 5
3638
تگهای خبر: بیمار , خدمات , درمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان