مساعدت320 میلیون تومانی راهپیمایان 22 بهمن به كمیته امداد تهران

مساعدت320 میلیون تومانی راهپیمایان 22 بهمن به كمیته امداد تهران

به گزارش خاتون یار مدیركل كمیته امداد استان تهران از مساعدت ۳۲۰ میلیون تومانی راهپیمایان ۲۲ بهمن برای امور نیازمندان اطلاع داد.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، سید ابوالفضل پرپنچی با اشاره به اینكه ۳۶۰ پایگاه كمیته امداد استان تهران در راه راهپیمایی تهرانی ها مستقر شدند كه كمك های راهپیمایان را دریافت نمودند، افزود: حضور راهپیمایان در پایگاه های كمیته امداد استان تهران مستقر در راه راهپیمایی چشم گیر بود.
وی تصریح كرد: این كمكها برای هموطنان سیل زده در سیستان و بلوچستان، تأمین پوشاك سال نو ایتام و نیازمندان و دیگر امور نیازمندان دریافت شده است كه بر مبنای نیت كمك كنندگان در كمترین زمان هزینه می شود.
مدیركل كمیته امداد استان تهران ضمن تقدیر و تشكر از مردم خیر و همیشه در صحنه تهران كه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه ۹۸ هم حماسه ای دیگر خلق كردند، بیان نمود: در راهپیمایی سال جاری بیشتر از ۳۲۰ میلیون تومان به صورت نقد دریافت شد كه نسبت به سال قبل كه ۱۱۶ میلیون تومان بود، بیشتر از دو برابر رشد داشته است.
پرپنچی با تاكید بر اینكه یكی از اهداف كمیته امداد استان تهران بهره گیری از ظرفیتها و پناسیل موجود برای رسیدگی به امور نیازمندان است، ابراز امیدواری كرد: مردم خیر ونیك اندیش تهران همچون گذشته در ایام پایانی سال هم نیازمندان را دریابند و مهرشان را به آنها هدیه دهند.1398/11/25
14:09:56
5.0 / 5
3965
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان