معاون سازمان تامین اجتماعی:

۴۳ میلیون نفر از جمعیت كشور ذینفع سازمان تامین اجتماعی هستند

۴۳ میلیون نفر از جمعیت كشور ذینفع سازمان تامین اجتماعی هستند

به گزارش خاتون یار ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی كشور اظهار داشت: 43 میلیون نفر از جمعیت كشور ذینفع سازمان تامین اجتماعی هستند و در چهارمحال و بختیاری نیز نیمی از جمعیت تحت پوشش این سازمان قرار دارند.


عادل ده دشتی ۱۹ بهمن ماه در آیین افتتاح اورژانس بیمارستان امام علی(ع) فرخشهر به تحریم های ظالمانه دشمنان مقابل كشور اشاره و اظهار نمود: نباید این تحریم ها مانع خدمات دهی به مردم شود.
وی مجموع هزینه های پرداختی سازمان تامین اجتماعی همچون مستمری و درمان و هزینه های جاری را ۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان در ماه عنوان نمود و اظهار داشت: سرجمع این رقم در طول سال معادل بیشتر از ۳۰ درصد بودجه كشور را دربر می گیرد.
ده دشتی افزود: با تلاش مجموعه مدیریت سازمان در ماه های آخر، درآمد این سازمان به ۹ هزار و ۶۰۰ تومان در ماه رسیده است، كه این میزان در سنوات اخیر بی سابقه بوده است و این سازمان به نقطه تعادلی بین درآمد و هزینه رسیده است.
وی اشاره كرد: ۴۳ میلیون نفر از جمعیت كشور ذینفع سازمان تامین اجتماعی هستند و در چهارمحال و بختیاری نیز نیمی از جمعیت تحت پوشش این سازمان قرار دارند.
منبع:

1398/11/20
13:55:28
5.0 / 5
3939
تگهای خبر: بیمار , خدمات , درمان , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان