حمایت شهرداری از مشاغل خانگی افراد در معرض صدمه

حمایت شهرداری از مشاغل خانگی افراد در معرض صدمه

به گزارش خاتون یار اعضای شورای شهر تهران، شهرداری تهران را ملزم كردند كه با عرضه مكان هایی از مشاغل خانگی افراد در معرض صدمه حمایت كنند.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران بامداد امروز جزئیات لایحه حمایت شهرداری از مشاغل خانگی را بررسی كردند و حجت نظری عضو كمیسیون فرهنگی با تاكید بر اینكه واژه حمایت باید در این لایحه به صورت مشخص تعریف شود، اظهار داشت: معتقدم كه حمایت باید شامل تسهیل گری در توزیع، كمك و بازاریابی و همینطور اختصاص مكان برای فروش محصولات افراد در معرض صدمه باشد.
زهرا صدر اعظم نوری در واكنش به این سخنان با تاكید بر اینكه بازاریابی بر عهده شهرداری نیست و باید عناوین درست تعریف شوند تا مبادا سوء تفاهمی ایجاد شود، اظهار داشت: اعضای شورای شهر دقت داشته باشید مسئولیتی را بر دوش شهرداری نگذاریم كه بعدا دردسرساز شود و دقت داشته باشید كه تسهیل گری یعنی عرضه فضا برای فروش محصولات افرادی كه در معرض صدمه هستند ولی تبلیغ این محصولات بر عهده شهرداری نیست.
در ادامه حسن رسولی هم با تاكید بر اینكه باید مفهوم حمایت مشخص شود تا مبادا شهرداری وارد بازاریابی و صدمه های دیگر شود و جامعه هدف هم گرفتار سردرگمی شود، اظهار داشت: شهرداری تهران می تواند از راه برخی بیلبردهایی كه در اختیار دارد نمایشگاهی كه این افراد صدمه پذیر در آن هستند را به مردم یادآور شود.
سرانجام ابراهیم امیری نایب رییس شورا كه اداره جلسه را بر عهده داشت در یك جمع بندی اظهار داشت: منظور از حمایت، اختصاص اماكنی توسط شهرداری برای فروش محصولات خانگی افراد در معرض صدمه است و اگر امكانات و زمینه تبلیغات هم فراهم باشد شهرداری می تواند در این حوزه اقداماتی انجام دهد.
به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، در نهایت اعضای شورای شهر تهران به جزئیات لایحه حمایت شهرداری از مشاغل خانگی افراد در معرض صدمه رای مثبت دادند.1398/11/06
22:02:46
5.0 / 5
4560
تگهای خبر: رفتار , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان