سناریوهای وزارت بهداشت درمورد نحوه پرداخت ها به پرسنل

سناریوهای وزارت بهداشت درمورد نحوه پرداخت ها به پرسنل

به گزارش خاتون یار معاون درمان وزارت بهداشت اظهار داشت: رویكرد ما در پرداخت به پرسنل، بر مبنای مشاركت و استفاده از نظر كارشناسانه و تجربیات همكاران به خصوص همكاران صف است.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، دكتر قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت در جلسه مشترك معاونت درمان و معاونت توسعه و معاونین درمان و توسعه كلان مناطق كشور برای ساماندهی پرداخت های پرسنلی اظهار داشت: با عنایت به تاكید وزیر بهداشت در خصوص ضرورت بازبینی در نحوه پرداخت پرسنل، این جلسه با همراهی معاونت توسعه و مشاركت همكاران ستادی و صف برگزار شده است.
جان بابایی با اشاره به اینكه پیش از این پرداخت ها بر اساس عملكرد و سامانه قاصدك بوده است اظهار داشت: چندین سناریو در بازبینی پرداخت ها مطرح شده كه با همكاری معاونت توسعه و همكاران در ستاد مورد بررسی قرار خواهند گرفت. رویكرد ما بر مبنای مشاركت و استفاده از نظر كارشناسانه و تجربیات همكاران به خصوص همكاران صف است.
وی ادامه داد: در این سناریوها میزان درآمد بیمارستانها، سختی كار بیمارستانها، سختی كار بخشها، میزان تعرفهها و تعداد بیماران رجوع كننده، اضافه كار افراد و رضایتمندی بیماران و همكاران همچون مواردی هستند كه در مكانیسم های پرداخت لحاظ خواهند شد.
به گزارش وبدا، معاون درمان وزیر بهداشت افزود: تلاش می شود انعطاف پذیری در دستورالعمل ها برقرار باشد و اختیارت هیات رئیسه دانشگاهها محفوظ بماند. ازاین رو سیاستهای كلی تدوین و در اختیار دانشگاه ها قرار خواهد گرفت.1398/10/20
16:08:57
5.0 / 5
3914
تگهای خبر: بیمار , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان