در گفت وگو با خاتون یار اعلام شد

اعطای بسته معیشتی به یك میلیون و ۳۵۰ هزار خانواده كمیته امداد

اعطای بسته معیشتی به یك میلیون و ۳۵۰ هزار خانواده كمیته امداد

به گزارش خاتون یار رئیس كمیته امداد امام خمینی (ره) اظهار داشت: برپایه اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها ۱۰۰ درصد مددجویان كمیته امداد بسته حمایت معیشتی دریافت می كنند.


سید مرتضی بختیاری در گفتگو با ایسنا، درباره میزان پرداخت بسته معیشتی به مددجویان كمیته امداد اظهار داشت: این بسته به شكل نقدی ( مانند سایر مشمولان) به حساب مددجویان كمیته امداد امام خمینی واریز شده است. روز گذشته آخرین آمار پرداخت این بسته معیشتی احصاء و در اختیار وزارت رفاه قرار گرفت تا در صورت وجود مغایرت در واریز این بسته حمایتی، اطلاعات آن دریافت شود.
وی ادامه داد: در صورتیكه اختلاف آماری وجود داشته باشد و عده ای از مددجویان هنوز بسته معیشتی خویش را دریافت نكرده باشند، ۱۰۰ درصد به آنها پرداخت می شود چون كه سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام نموده است كه مددجویان كمیته امداد و مددجویان بند الف تبصره ۱۴، ۱۰۰ درصد بسته معیشتی دریافت می كنند.
بختیاری افزود: اگر احیانا عده ای هنوز دریافت نكرده اند، امكان دارد این تاخیر به علت مشكلات فنی باشد كه به محض برطرف شدن این بسته معیشتی به حساب آنها واریز می شود، با این وجود به نظر می آید اغلب مددجویان كمیته امداد بسته حمایتی خویش را دریافت كرده اند و به حساب یك میلیون و ۳۵۰ هزار خانواده این بسته حمایت معیشتی واریز شده است. بدین سان این اطمینان خاطر را به مددجویان كمیته امداد می دهم كه از بسته حمایت معیشتی جا نخواهند ماند.


منبع:

1398/09/13
23:38:26
5.0 / 5
4084
تگهای خبر: خانواده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان