سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت رفاه خبر داد

فردا شب، نوبت دوم واریز بسته حمایتی

فردا شب، نوبت دوم واریز بسته حمایتی

به گزارش خاتون یار سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت رفاه نسبت به پیامك های كلاهبرداری باعنوان «ثبت نام یارانه یا طرح حمایت معیشتی » اخطار داد و تصریح كرد كه وزارتخانه و سازمان های دیگر هیچ گونه پیامكی در این زمینه ارسال نمی كنند.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، میرزایی با حضور در برنامه ای تلویزیونی با اشاره به اینكه فرآیند پرداخت یارانه معیشت به مشمولان طرح مذكور تا شنبه ادامه دارد تصریح كرد: هیچ گونه پیامكی در خصوص شمول، قطع و ثبت نام یارانه یا طرح حمایت معیشتی برای هم وطنان ارسال نمی گردد. هرگونه پیامك در این خصوص جعلی است.
وی با اشاره به واریز مرحله اول طرح معیشتی در شب گذشته، اظهار نمود: گروه اول ۲۰ میلیون نفر بودند كه مبالغ به حساب سرپرستان واریز شد. نوبت بعدی فردا شب و نوبت سوم واریزی شنبه شب است كه به حساب سرپرستان واریز می شود.
میرزایی این را هم اظهار داشت كه مبلغ واریزی همانند وجه نقد قابل برداشت است.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت رفاه درباره جاماندگان هم اظهار داشت: این دسته از افراد تا شنبه صبر كنند و به هیچ دستگاهی رجوع نكنند و اگر واریزی نداشتند می توانند از راه سایتی كه اعلام خواهد شد، درخواست داده تا برپایه آزمون وسع، درخواستشان بررسی شود بنابراین شهروندان نگران نباشند و منتظر اطلاع رسانی های بعدی بمانند.
وی ضمن تاكید بر اینكه شب گذشته وجه واریزی دولت به حساب ۲۰ میلیون ایرانی واریز شده و مقرر است دولت معیشت ۶۰ میلیون ایرانی را حمایت كند، افزود: هیچ ساز و كاری برای رسیدگی حضوری به درخواستهای مردم در نظر گرفته نشده و برای رفاه حال مردم تمامی سازوكارها غیرحضوری است.
میرزایی اظهار نمود: افرادی كه تصور می كنند مشمول هستند اما تا شنبه شب مبلغی به حسابشان واریز نشد از اواسط هفته آینده سرویس #۶۹۶۳* برایشان فعال می شود كه بر طبق این طرح در گام اول سرپرستان خانوار با شماره تلفن همراه به نام سرپرست، باید در سامانه وارد و كدملی خویش را ثبت كند؛ این در حالیست كه اطلاع رسانی های بعدی درمورد ثبت نام در سامانه اینترنتی به اطلاع مردم خواهد رسید.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت رفاه با اشاره به اینكه وزارت تعاون وظیفه شناسایی و رسیدگی به درخواستهای مشمولان را بر عهده دارد اظهار داشت: فهرست مشمولان شناسایی شده را در اختیار سازمان برنامه قرار می دهیم.
میرزایی در مورد شیوه های شناسایی مشمولان بسته حمایتی دولت هم اظهار نمود: شناسایی ها بر مبنای شاخصهای مالی و جمع آوری داده ها طبق كدملی كه در اختیار ماست و همینطور آزمون وسع انجام می شود.
وی در انتها در مورد پیامكهای ارسالی در مورد بسته حمایتی اخطار داد و اظهار داشت كه نه تنها وزارت رفاه بلكه هیچ دستگاه دولتی پیامكی ارسال نمی كند بنابراین هر پیامكی دال بر وضعیت یارانه و بسته حمایتی كلاهبرداری و فیشینگ خواهد بود.
منبع:

1398/08/29
10:18:19
5.0 / 5
3974
تگهای خبر: دستگاه , دولت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان