معضل گرسنگی در میان سالمندان آمریكایی

معضل گرسنگی در میان سالمندان آمریكایی

به گزارش خاتون یار نتایج یك تحقیق نشان داده است كه خیلی از افراد سالمند و معلول در آمریكا با بحران گرسنگی دست به گریبان هستند.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، در این بررسی آمده است كه حدودا از هر ۱۰ فرد كهنسال در آمریكا یك نفر به غذای كافی دسترسی ندارد. همینطور در افراد زیر ۶۵ سال كه به علت معلولیت به واجد شرایط خدمات بیمه ای هستند از هر ۱۰ مورد چهار نفر به معضل گرسنگی گرفتار است.
یكی از محققان این مطالعه از دانشگاه نورت وسترن در بوستون اظهار داشت: افراد معمولا از موضوعاتی چون دریافت خدمات بیمه ای، چگونگی بهبود آن و ارتقای دسترسی به خدمات درمانی صحبت می كنند اما واقعیت این است كه مشكلات اجتماعی نظیر گرسنگی می توانند به شكل جدی مسئله ساز باشند و باید مورد توجه قرار گیرند. مشكل ناامنی غذایی مبحث جدیدی نیست و با عنوان ناتوانی افراد در تامین غذای مورد نیاز خود به علت مشكلات مالی تعریف می شود.
در این بررسی اطلاعات مربوط به ۱۰ هزار نفر كه در تحقیقات مربوط به پوشش خدمات بیمه ای در سال ۲۰۱۶ شركت كرده بودند مورد مطالعه قرار گرفت. حدود ۸۰۰۰ نفر از این افراد بالای ۶۵ سال سن داشتند و از این خدمات بهره مند بودند و حدود ۱۶۰۰ نفر دیگر از آنان كمتر از ۶۵ سال سن داشتند و این خدمات را دریافت كرده بودند.
به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، ۳۸ درصد از افراد زیر ۶۵ سال به معضل گرسنگی گرفتار بودند. همینطور كمی بیشتر از ۹ درصد از افراد بالای ۶۵ سال گرفتار این مشكل بودند. همچون شاخص های خطرزایی كه احتمال گرسنگی را در این افراد بالا می برد می توان به درآمد ناكافی، مبتلا شدن به چهار بیماری مزمن یا بیشتر، افسردگی و اضطراب اشاره نمود.1398/07/10
16:01:24
5.0 / 5
4347
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان