سقف وام های پرداختی به نیازمندان اعلام گردید

سقف وام های پرداختی به نیازمندان اعلام گردید

به گزارش خاتون یار مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با دعوت از افراد نیكوكار برای سپرده گذاری در این صندوق و ترویج فرهنگ قرض الحسنه واقعی در كشور، اظهار داشت: تا آخر سال هفت هزار میلیارد تومان وام قرض الحسنه به مددجویان و نیازمندان پرداخت می شود.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، مجید باجلان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی "روی خط خبر" ضمن اشاره به اینكه ماموریت اصلی كمیته امداد توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است، اظهار داشت: هدف اصلی تاسیس صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در كنار ترویج فرهنگ قرض الحسنه واقعی در كشور، پرداخت وام های قرض الحسنه در سرفصل های مختلف برای خودكفایی و توانمندی مددجویان است.
وی با اشاره به اینكه كمیته امداد با پرداخت وام های قرض الحسنه، سال قبل ۱۴۸ هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد كرد، افزود: امسال از محل منابع صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و ظرفیت های منابع بودجه حمایتی كمیته امداد، هدف گذاری برای پرداخت هفت هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان و خانواده های نیازمند پیش بینی شده است.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با تاكید بر اینكه سقف وام های اشتغال زایی به مددجویان ۵۰ میلیون تومان است، افزود: وام ساخت و تعمیر مسكن ۳۰ میلیون تومان، ودیعه مسكن ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان و تسهیلات گره گشایی، درمان و تحصیلی ۵ تا ۱۰ میلیون تومان است كه در وام های ضروری، هیچگونه كارمزدی دریافت نمی گردد.
وی اظهار داشت: اولویت پرداخت تسهیلات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به مددجویان است اما به سبب مشكلات اقتصادی و مراجعات مردمی، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به سایر اقشار نیازمند بوسیله صلاحیت سنجی توسط كمیته امداد انجام می شود.
باجلان با دعوت از افراد نیكوكار برای سپرده گذاری در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، اظهار داشت: ترویج و اشاعه فرهنگ قرض الحسنه واقعی در جامعه از مهمترین اهداف كمیته امداد در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت است.
به گزارش سایت خبری كمیته امداد، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت درانتها با اشاره به امضای تفاهم نامه با شركت ملی پست ایران اظهار داشت: ارائه خدمات بانكداری الكترونیك در محل به مشتری همچون مواردی است كه می تواند علاوه بر تكریم مددجویان، سبب افزایش كیفیت خدمات و رضایت مندی خانواده های تحت حمایت را فراهم آورد.1398/07/08
20:52:17
5.0 / 5
4186
تگهای خبر: خانواده , خدمات , درمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان