اجرای مرحله جدید توزیع متخصصان در مهرماه و آبان ماه

اجرای مرحله جدید توزیع متخصصان در مهرماه و آبان ماه

به گزارش خاتون یار معاون درمان وزارت بهداشت اظهار داشت: مرحله جدید توزیع متخصصان در مهرماه و آبان ماه سال جاری اجرا می شود.به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، دكتر قاسم جان بابایی در نخستین روز سفر خود به صورت سرزده از مراكز درمانی شهرستان های فریمان، باخرز و تایباد زیر پوشش دانشگاه علوم پزشكی مشهد بازدید كرد و ضمن بررسی روند عرضه خدمات در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.

معاون درمان وزارت بهداشت در بازدید از بیمارستان حضرت زهرا(س) فریمان اظهاركرد: این بیمارستان از لحاظ امكانات پاراكلینیك و خدمات اتاق عمل دارای تجهیزات حدودا كاملی است و تنها در قسمت دیالیز مشكل كمبود دستگاه وجود دارد كه بزودی این دستگاه ها تامین خواهد شد.

وی اضافه كرد: مشكل اصلی بیمارستان كمبود پزشك متخصص است كه در بعضی روزها متخصص ثابت در بعضی از رشته ها وجود دارد و این سبب شده از ظرفیت بیمارستان به درستی استفاده نشود.

جان بابایی ابراز امیدواری كرد: در مرحله جدید توزیع متخصصان كه در مهرماه و آبان ماه سال جاری انجام می شود، تلاش خواهیم كرد متخصصین رشته های اصلی را به این بیمارستان اختصاص دهیم كه مردم برای استفاده از خدمات اصلی بتوانند در همین بیمارستان خدمات بگیرند و نیاز نباشد به شهرهای بزرگ تر رجوع كنند.

معاون درمان وزارت بهداشت همچنین، در دومین روز سفر خود به تربت جام ضمن بازدید از چند مركز درمانی، پروژه های در حال تكمیل همچون بیمارستان در حال راه اندازی مهرمادر شهرستان تربت جام و بیمارستان شهدای صالح آباد را هم مورد ارزیابی قرار داد و بر روند تسریع در تجهیز و راه اندازی این بیمارستان ها تصریح كرد.

وی در ادامه اظهار داشت: بیمارستان شهدای صالح آباد با زحمات و تلاش دانشكده علوم پزشكی تربت جام بعنوان بیمارستان محلی راه اندازی می شود. از نظر فیزیكی ساخت بیمارستان حدودا آخر یافته و قسمت اعظم تجهیزات از وزارتخانه تحویل گرفته شده است.

معاون درمان وزارت بهداشت اضافه كرد: با راه اندازی بیمارستان محلی صالح آباد مردم این منطقه از خدمات اورژانس شبانه روزی و خدمات تخصصی سرپایی و دیالیز بهره مند می شوند.

جان بابایی در ادامه اظهار داشت: اقدامات بسیار خوبی در دانشكده علوم پزشكی تربت جام انجام شده و بیمارستان بسیار قدیمی طالقانی هم بازسازی شده است و بزودی بعنوان بیمارستان زنان و زایمان به مرحله بهره برداری می رسد.

به گزارش وبدا، وی خاطرنشان كرد: بیمارستان سجادیه شهر تربت جام از محل طرح تحول نظام سلامت توسعه یافته كه منجر به بهبود خدمت رسانی به مردم منطقه شده است.
1398/07/05
19:26:19
5.0 / 5
4340
تگهای خبر: بیمار , پزشك , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان