دبیركل ستاد مبارزه با مواد مخدر در بازدید از خاتون یار:

دود تحریم ها در حوزه مبارزه با مواد مخدر به چشم خود اروپائیان می رود

دود تحریم ها در حوزه مبارزه با مواد مخدر به چشم خود اروپائیان می رود

خاتون یار: دبیركل ستاد مبارزه با مواد مخدر در آستانه روز جهانی و هفته مبارزه با مواد مخدر با اشاره به تحریم های ناعادلانه مقابل ایران، اظهار داشت: در حوزه مبارزه با مواد مخدر، دود تحریم ها به چشم خود اروپائیان می رود.


به گزارش خاتون یار به نقل از ایسنا، سردار دكتر اسكندر مومنی امروز با حضور در ایسنا و بازدید از تحریریه خبری این رسانه دانشجویی، ضمن تشریح سیاست ها و اولویت های ستاد مبارزه با مواد مخدر، درباره تاثیر تحریم ها در این عرصه، اظهار نمود: تحریم ها به شكلی است كه امكان مبارزه در مرزها را از ما سلب می كند؛ نه آنكه نخواهیم مبارزه نماییم، بلكه مبارزه در مرزها با عنایت به پیچیده بودن عملكرد قاچاقچیان در چارچوب شبكه های بین المللی ترانزیت، بدون وجود تجهیزات پیشرفته چون دوربین های دید در شب، دستگاه های ایكس ری و... میسر نیست.
دبیر كل ستاد مبارزه با مواد مخدر اضافه كرد: تحریم در حال تبدیل به مانعی است؛ ما همه تلاش خودرا برای مبارزه به كار می بندیم اما مجامع بین المللی كمكی به ما نمی كنند و مسئولیت خودرا در این زمینه ایفا نمی كنند. یكی از اثرات تحریم در حوزه مبارزه با مواد مخدر است و در نهایت دود تحریم به چشم خود اروپائیان می رود.مشروح این گفت و گو در ایام آینده منتشر خواهد شد.
1398/03/26
14:50:58
5.0 / 5
4252
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان