عدم اعلام شهریه مهد كودك ها و احتمال ورشكستگی آنها

عدم اعلام شهریه مهد كودك ها و احتمال ورشكستگی آنها

به گزارش خاتون یار مدیركل دفتر امور كودكان و نوجوانان سازمان بهزیستی كشور پیشنهاد كرد تا به دنبال تاخیر سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان در اعلام نرخ جدید شهریه مهدهای كودك، مسئولیت تصمیم گیری در این خصوص به سازمان بهزیستی واگذار شود.


سید منتظر شبر در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه هنوز نرخ جدید شهریه مهدهای كودك اعلام نشده، و این مساله كارمندان و مدیران این مراكز و خانواده ها را گرفتار مشكلاتی كرده است، اظهار داشت: سازمان بهزیستی همچنان منتظر تصمیم سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان وزارت صنعت و معدن در این خصوص است.

وی با اشاره به اینكه از مدت ها پیش تا كنون سازمان بهزیستی تلاش زیادی كرده است تا هرچه سریع تر میزان افزایش شهریه ها مشخص شود، اضافه كرد: تلاش های ما تا این لحظه نتیجه نداده است و این مشكل نتیجه ای جز ورشكسته شدن مهدهای كودك را به دنبال نخواهد داشت.

مدیركل دفتر امور كودكان و نوجوانان اضافه كرد: بخصوص كارمندان و زنان شاغل در طول سال نیاز دارند كه فرزندانشان را در مهدهای كودك نگهداری كنند و بدین سان لازم بود تا هرچه سریع تر شهریه مهدهای كودك اعلام گردد این درحالیست كه با عدم همكاری سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان، مهدها به دنبال افزایش قیمت ها، الان در تهیه نیازهای اولیه شان گرفتار مشكل هستند و وزارت صنعت و معدن هم هنوز نرخی را مشخص نكرده است.

شبر افزود: مكاتبات و تماسهای بهزیستی در این خصوص همچنان ادامه دارد ولی ظاهرا این مورد برای سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان در اولویت نیست بنابراین پیشنهاد ما این است كه مسئولیت این تصمیم گیری را برعهده سازمان بهزیستی قرار دهند تا مسئولان این سازمان به فراخور هر استان درباره شهریه مهدهای كودك تصمیم گیری كنند.
منبع:

1398/03/20
11:43:13
5.0 / 5
4229
تگهای خبر: خانواده , رفتار , زنان , فرزند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان خاتون یار

خاتون یار

تگهای خاتون یار

khatoonyar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خاتون یار محفوظ است

خاتون یار خاتون یار

همه چیز درباره زنان